top of page

Quarte, Gücünü Beyazın Zarafeti ile Simgeliyor

Fransız mücevher markası Boucheron, 19 yıl boyunca Quarte serisinin farklı görünümleri ile gücünü simgeledi. Bu sezon yeniden yorumlanan seri, ‘With Quatre Double White Edition’ koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor ve tüm kodları beyazla süslüyor.

Fransız mücevher markası Boucheron, ‘Quatre’ serisiyle sahip olduğu eğlenceli zerafeti somutlaştırıyor. Farklı yüzeyler ve dokular ile sürekli yenilenen seri, yeniden yorumlanıyor. 2004 yılında yaratılan ‘Quarte’ serisi, Boucheron’un çok boyutlu mücevher tasarımlarında kullanılan benzersiz uzmanlığı temsil ediyor.Boucheron bu sezon, ikonik mücevher serisi Quarte’ı beyazın üzerinde yorumluyor. Beyaz altının oyulması ile elde edilen motifler; inceliği, gücü ve kontrastı bir arada topluyor.


Boucheron’a ait "Clou de Paris" ve "Hyceram" tasarımları, biz dizi elmasın yanında kombinleniyor ve kullanıcılara kişisel tarzlarını özgürce ifade etmeleri için yeni yollar sunuyor.


Yaratıcılığın kullanılabilmesi için geniş bir alan tanıyan koleksiyon, yüzükler, halka küpeler, kolyeler ve saç tokasından oluşuyor.Boucheron "Quatre" Double White Edition koleksiyonunun lansmanını kutlamak için marka elçiler; Mila Al Zahrani, Alexa Chung, Rola ve Youn-Jung Go'nun rol aldığı "Basic Not Basic" kampanyasını tanıttı.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page