top of page

SAG Ödüllerinde Yıldızlar Mücevherleriyle Parladı

Film ve televizyon performanslarındaki başarıları onurlandıran Screen Actors Guild (SAG) Ödülleri, 26 Şubat tarihinde, Kaliforniya Century City'deki Fairmont Century Plaza'da gerçekleştirilen etkinlikle sahiplerini buldu. Birbirinden ünlü isimler mücevherleriyle dikkatleri üzerine çekti.


ZENDAYA

SAG Ödüllerinde büyük bir başarı gösteren Zendaya, elçisi olduğu Bulgari ile ışıldadı. Spinel ve elmaslar arasında yer alan (akuamarin, morganit ve tanzait) taşlarıyla süslenmiş yüksek mücevher koleksiyonuna ait kolyeyi, beyaz altından ve pırlantadan tasarlanmış bilezik ile kombinledi. Son dokunuşunu ise pırlanta yüzük ve küpe ile tamamladı.


JENNA ORTEGA

Wednesday yıldızı Jenna Ortega, görünümünü Tiffany & Co. mücevherleriyle tamamladı. 18 ayar sarı altından tasarlanan ‘’Schlumberger Otuz Altı Taş Kolye’; beyaz ve sarı altından tasarlanan pırlantalı ‘’Schlumberger Yirmi Taşlı Halka Küpe’’; platin ve sarı altından tasarlanan pırlantalı ‘’Tiffany Edge’’; beyaz ve sarı altından tasarlanan pırlantalı yüzükle uyumlu bir görünüm yakaladı.
CARA DELEVİNGNE


Model ve aktris Cara Delevingne, De Beers’ın eşsiz elmasları ile boy gösterdi. Işığın Simyacısı koleksiyonuna ait 74,73 karat pırlanta ve 18 ayar beyaz altın kullanılarak tasarlanan kolye ile dikkatleri üzerine çeken modelin küpeleri de aynı koleksiyona ait.
EMİLY BLUNT


Bulgari’nin 75 yıldır yeni tasarımlar ile canlı tuttuğu Serpenti kategorisine ait kolyeyi tercih eden Emily Blunt, görünümünü "Serpenti Viper" küpelerle tamamladı.
DANİELLE DEADWYLER


”Till" yıldızı Danielle Deadwyler, Bulgari’nin sarı elmas mücevherleriyle parladı.12,43 karat dikdörtgen sarı pırlantadan ve platinden tasarlanan kolyeyi; 3,15 karat, prenses kesim sarı pırlanta ve beyaz pırlantalı platin yüzük ile eşleştirdi.

Ke Huy Quan

“Everything Everywhere All at Once” oyuncusu ve SAG ödüllü Ke Huy Quan, De Beers'in yüksek mücevherleri sayesinde dikkatleri üzerine çekti."Işığın Simyacısı" koleksiyonuna ait; 18 ayar beyaz altın, titanyum, mavi alüminyum ve 17.08 karat pırlantayla muhteşem "Yükselen Gölgeler" isimli broşu taktı.

Amanda Seyfried


Amanda Seyfried, Cartier’in yüksek mücevherleri ile ışıldadı. Zümrüt, platin ve pırlantadan oluşan küpelerini yine Cartier’in yüksek mücevher koleksiyonuna ait; beyaz altın, pembe safir ve pırlantadan oluşan bilekliği ile eşleştirdi.Meghann Fahy


Amerikalı aktris Meghann Fahy, "Reflection de Cartier" koleksiyonuna ait 18 ayar beyaz altından ve pırlantadan tasarlanan küpelerini, 3 farklı Cartier yüzük ile eşleştirdi.


コメント


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN