top of page

Sanal Mücevher Satış Kutusu J-BOX Sektörde Standart Haline Geldi
Mücevher İhracatçıları Birliği’nin pandemi döneminde ar-ge çalışmalarını tamamlayıp üretimine başladığı Sanal Mücevher Satış Kutusu J-BOX sektörde standart haline geldi. Bundan yalnızca birkaç ay önce geliştirilen J-BOX 100’e yakın firmada kullanılmaya başladı. J-BOX TurkishJewellery.Org ihracat portalı ve Kuyumculuk.Org iç pazar portalı ile de entegre çalışıyor.


Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüs salgını döneminde sektörler yeni çözüm yolları geliştirmeye başladı. Mücevher İhracatçıları Birliği uçuşların yasaklandığı, müşteri siyaretlerinin neredeyse sıfıra indiği ve fuarların iptal edildiği bu dönemde geliştirdiği Mücevher Satış Kutusu J-BOX ile mücevher sunumunda yeni bir dönem başlattı. Özel kameralar ve ışıklandırma sistemleriyle donatılan J-BOX ile, özel yazılımı sayesinde mücevherleri eşzamanlı olarak binlerce kilometre uzaklıktaki alıcılara HD görüntü kalitesinde sunabilmek mümkün hale geldi.

TURKISHJEWELLERY.ORG VE KUYUMCULUK.ORG İLE ENTEGRE ÇALIŞIYOR Mücevher Satış Kutusu J-BOX yine Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından geliştirilen B2B İhracat Platformu TurkishJewellery.Org ve Sanal Etkinlik Platformu JOIN ile de entegre çalışıyor. Portalı ziyaret eden alıcılar, ihracatçılarımız ile iletişime geçerek randevularını J-BOX ile gerçekleştirebiliyor. Sanal Etkinlik Platformu JOIN’in de en önemli ayakarından biri J-BOX. Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen sanal organizasyona dünyanın dört bir yanından katılan ziyaretçiler J-BOX sayesinde ihracatçılarımızın ürünlerini HD kalitesinde görüntüleyebiliyor ve ihracatçılarımızla görüşebiliyor. Sistem aynı zaman da iç pazara yönelik olarak Altın Dünyası ve İstanbul Kuyumcular Odası işbirliği ile geliştirilen Kuyumculuk.Org portalı ile de entegre çalışıyor.


FİYAT 3000 EURO Bu fiyata donanım, yazılım lisansı, servis ve kurulum ücretleri dahil ediliyor. J-BOX alan firmalar aynı zamanda Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen JOIN’e de ücretsiz olarak katılabiliyor. Dileyen firmalar sistemi Mücevher İhracatçıları Birliği’nin Çemberlitaş Ofisi’nde test edebiliyor.

100’E YAKIN FİRMADA KULLANILMAYA BAŞLANDI


Mücevher Satış Kutusu J-BOX pek çok firmada yoğun olarak kullanılmaya başlandı. J-BOX’ta ürün kalitesi vb tüm detayları gösterilen ürünler konusunda müşteriler detaylı bilgi sahibi oluyor. Sonrasında istenilen ürün gruplarının pdf katalogları müşterilere gönderiliyor ve sipariş süreci sağlıklı bir şekilde tamamlanabiliyor.

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page