top of page

SATIŞ EKİBİNİZİN YENİ ÜYESİ J-BOXMücevher İhracatçıları Birliği’nin pandemi döneminde ar-ge çalışmalarını tamamlayıp üretimine başladığı Sanal Mücevher Satış Kutusu J-BOX sektörde standart haline geldi. Bundan yalnızca birkaç ay önce geliştirilen J-BOX çok sayıda firmada kullanılmaya başladı. J-BOX TurkishJewellery.Org ihracat portalı ile de entegre çalışıyor.


Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüs salgını döneminde sektörler yeni çözüm yolları geliştirmeye başladı. Mücevher İhracatçıları Birliği uçuşların yasaklandığı, müşteri siyaretlerinin neredeyse sıfıra indiği ve fuarların iptal edildiği bu dönemde geliştirdiği Mücevher Satış Kutusu J-BOX ile mücevher sunumunda yeni bir dönem başlattı. Özel kameralar ve ışıklandırma sistemleriyle donatılan J-BOX ile, özel yazılımı sayesinde mücevherleri eşzamanlı olarak binlerce kilometre uzaklıktaki alıcılara HD görüntü kalitesinde sunabilmek mümkün hale geldi.


MEVCUT MÜŞTERİLERE ULAŞMANIN EN ETKİLİ YOLU

Pek çok firma mevcut müşterilerine J-BOX ile servis verip sipariş alıyor. Firmalar birbirini tanıdığı, hali hazırda ticari ilişkileri olduğu ve alıcının satıcının kalitesini bildiği için J-BOX son derece etkin bir sunum aracı niteliğinde. Bu açıdan baktığımızda mücevher sunum kutusu J-BOX satış ekibinin yeni bir üyesi olarak tanımlanabilir.


YENİ MÜŞTERİLERE ULAŞMADA DA ETKİLİ

J-BOX zamandan ve mekandan bağımsız servis imkanı sunduğu için uzun süren yolculuklar, konaklamalar, numune stoğu hazırlama, ATA seti işlemleri vb dezavantajları yaşamadan müşterilere servis yapmak mümkün. Özellikle TurkishJewellery.Org üzerinden tanışan firmalar en yakın fuarda dahi bir araya gelmek için randevu alabiliyor. Ayrıca pek çok firma TurkishJewellery.Org üzerinden tanışıyor, J-BOX üzerinden seçilen ürünlerden numuneler gönderiliyor ve son aşamada ticaret de başlıyor.

TURKISHJEWELLERY.ORG İLE ENTEGRE ÇALIŞIYOR

Mücevher Satış Kutusu J-BOX yine Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından geliştirilen B2B İhracat Platformu TurkishJewellery.Org ile de entegre çalışıyor. Portalı ziyaret eden alıcılar, ihracatçılarımız ile iletişime geçerek randevularını J-BOX ile gerçekleştirebiliyor. Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen sanal organizasyonlarda da dünyanın dört bir yanından katılan ziyaretçiler J-BOX sayesinde ihracatçılarımızın ürünlerini HD kalitesinde görüntüleyebiliyor ve ihracatçılarımızla görüşebiliyor.


FİYAT 3000 EURO

Bu fiyata donanım, yazılım lisansı, servis ve kurulum ücretleri dahil ediliyor. J-BOX alan firmalar aynı zamanda Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen JOIN’e de ücretsiz olarak katılabiliyor. Dileyen firmalar sistemi Mücevher İhracatçıları Birliği’nin Çemberlitaş Ofisi’nde test edebiliyor.


ÇOK SAYIDA FİRMADA KULLANILMAYA BAŞLANDI

Mücevher Satış Kutusu J-BOX pek çok firmada yoğun olarak kullanılmaya başlandı. J-BOX’ta ürün kalitesi vb tüm detayları gösterilen ürünler konusunda müşteriler detaylı bilgi sahibi oluyor.


PERAKENDE MAĞAZALAR DA TERCİH EDİYOR

HD görüntü kalitesiyle ürün servisi yapılabildiği için perakende mağazalar da J-BOX kullanmaya başladı. J-BOX üzerinden nihai tüketicilere cep telefonları vasıtası ile dahi sunum yapmak mümkün.


J-BOX sektörde mücevher sunumunda yeni bir alternatif olma yolunda hızla ilerliyor.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN