top of page

Selfridges, Laboratuvarda Yetiştirilen Elmas Markası ile Ortaklık Kurdu

Selfridges London ile bir anlaşma imzalayan The Diamond Lab, laboratuvarda yetiştirilmiş elmas kategorisinde Wonder Room'da yer alan ilk elmas markası oldu.

Perakendeci, sınırlı sayıda üretilen Selfridges Sarı Elmas serisi de dahil olmak üzere, üç koleksiyon serisiyle laboratuvarda yetiştirilen elmasları ve mücevher kreasyonlarını sergileyecek.


Ayrıca müşteriler, mücevher tasarım atölyelerine katılım göstermeleri için davet edilecek. Böylece müşterileriyle özel bir bağ oluşturmayı amaçlayan The Diamond Lab, özel mücevherler yaratabilecek.


Ortaklık sayesinde müşteriler, alışveriş yaparken kendi tasarımlarını dijital platformda çizmelerine olanak tanıyan yepyeni bir hizmetin lansmanını deneyimleyecek.


Danışmanlıktan nihai tasarıma kadar olan süreç iki saat içinde ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecek ve mücevherler bir hafta içinde koleksiyona hazır hale getirilebilecek.

‘’Sürdürülebilir ve uygun fiyatlı elmaslar, kaliteli mücevherler, müşterin kendilerini şımartmaları için suçluluk duymadıkları bir yol sunuyor. The Diamond Lab, gelecekteki lüks tüketicilerin taleplerini derinlemesine anlayarak lüks endüstrisinin geleneksel normlarını sarsıyor.’’

The Diamond Lab'ın kurucusu ve yaratıcısı Jamie Amelia Patel


Selfridges ve The Diamond Lab arasındaki ortaklık, perakendecinin sürekli büyüyen eko-bilinçli müşteri kitlesine benzersiz ve sürdürülebilir bir elmas seçeneği sunmak istemesinden doğdu.


Patel sözlerine şöyle devam etti: "Sadece pırlantalar hakkında tartışmalar başlatmak için hevesli değilim, aynı zamanda yeni müşterileri pırlantaya giden süreç konusunda eğitmek için de tutkuluyum. Mücevherat sektöründe 18 yılı aşkın bir uzmanlığa sahibim ve burada, The Diamond Lab ile oluşturduğumuz ekosistemde deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum."


The Diamond Lab'ın tüm koleksiyonları, Selfridges Londra mağazasında satışa sunulacak ve sınırlı sayıda üretilen Selfridges Yellow Diamond serisi selfridges.com adresinden de temin edilebilecek.


Sarı renkli pırlanta taşlar 0,50 ila 1,00 karat arasında değişen boyutlarda, çeşitli kesimlerde, bilezik, kolye ve halhallara yerleştirilmiş olarak sunulacak.Commenti


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page