top of page

Sina Pırlanta İhracat Çalışmalarını Artıracak

İç piyasada önemli atılımlar ile dikkat çeken Sina Pırlanta'nın franchise mağaza sayısı 128'e ulaştı. İç pazarda mağazalaşma çalışmalarına devam ettiklerini belirten Sina Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Ali Barış Lek, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğinin altını çizdi.

Her sene olduğu gibi yoğun bir hazırlık süreci geçirdiklerini dile getiren Ali Barış Lek, fuar görüşlerinde ve deprem bölgesinde bulunan bayilikleri hakkındaki açıklamalarında şu cümlelere yer verdi: ''Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden kaynaklı buruk bir hazırlık süreciydi bizim için. Deprem bölgesinde bulunan bayiliklerimizin yaşadığı acıları bizler de derinden yaşadık. Depremin 1. gününden itibaren Sina olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık. Memleketi Hataylı birisi olarak elimden geleni yapmaya çalıştım. Bunların yanı sıra fuarlarımız devam ediyor. Deprem bölgesinde bulunan bayilerimize, en iyi yardımı çalışarak yapabileceğimizi düşünüyorum.''


Sina Pırlanta'nın Yeni Koleksiyonları Revaçta

Özel konsept çalışmalarının revaçta olduğunu belirten Barış Lek, ''İhracatımızı arttıracağız. Fuara özel konseptler hazırladık. Erkek mücevherleri için dönüm noktası olacak bir koleksiyon hazırladık. Gümüş, altın ve pırlanta içeren çok güzel erkek mücevherleri tasarladık. Çok rağbet gördü bu sebeple çok mutluyuz. Bunun haricinde Sina Pırlanta’nın oval taşlı yeni serisi de çok yoğun ilgi gördü. Mağazalaşmamız iyi gidiyor. Franchise sayımız 128’i aştı. Batı Trakya tarafında 2 yeni franchise mağazamız açılacak. Ankara ve Samsun’da bulunan avm’lerde mağazamız açılacak. Bütün Sina Pırlanta ekibi olarak tempolu bir şekilde çalışıyoruz. Sina Pırlanta’yı ülkemizde ve ihracatta önemli yerlere getirmek için çalışıyoruz.'' dedi.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page