top of page

So CHIC'dan Anneler Gününe Özel Koleksiyon: Fiore

Şıklık ve zarafetin markası So CHIC, her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü için muhteşem seçenekleri bir araya getirmeyi başardı. Markanın özenle hazırladığı bu koleksiyon, anne figürlerini yansıtan, şık ve zarif tasarımları içeriyor.

Tasarımlarda kullanılan altın tonlar, koleksiyona ayrı bir zarafet ve lüks bir hava katarak görenleri kendisine hayran bırakıyor. Her annenin tarzına uygun ürünlerin bulunduğu marka, birçok farklı tarzı koleksiyonlarında bir araya getiriyor.

Anneler Günü hediyesi takı seçeneği, ona olan sevginizi ve saygınızı göstermenin en güzel yollarındandır. So CHIC Anneler Günü koleksiyonu, size anneniz için özel bir hediye seçme konusunda yardımcı olacak, annenizin tarzını ve ruhunu yansıtan ürünler bulmanıza imkan tanıyacaktır.Anneler Günü’nde Annelere Özel Bir Hediye İçin: Nilüfer Çiçeği Kolye


İster gümüş, ister altın tonlarda tercih edebileceğiniz So CHIC nilüfer çiçeği kolye, şık tasarımı ile annenize muhteşem bir hediye seçeneği olabilir. Zarif bir kolye, sıradan bir kıyafeti bile inanılmaz bir hale getirebilir. Hani bazı aksesuarlar vardır, takan kişi ile bütünleşir ve kesinlikle çıkarılmaz. İşte bu kolye, tam da böyle bir ürün ve sayfada annenizi mutlu etmeniz için sizi bekliyor.


Koruyucu Melekler Gibi Hissettiren Menekşe Kolye


Menekşe yaprağının göz alıcı yapısından esinlenerek tasarlanan So CHIC menekşe kolye, Anneler Günü kolyesi denince de akla ilk gelen modellerden. Rengarenk taşlarla da süslenen menekşe kolye, 80 cm boyutu sayesinde sırt kısmında da kullanılabiliyor ve oldukça da şık duruyor.


Sabrın Yüceliğini Simgeleyen Mimoza Çiçeği Kolye


Zarafeti ve görünüşü ile herkesi kendisine hayran bırakan mimoza çiçeği, So CHIC sayesinde boynunuzda hayat bulacak. Anneler günü hediyesi takı seçenekleri arasında en iddialı aksesuarlardan birisi olan mimoza çiçeği, diğer aksesuarlar ile de çok kolay kombinlenebilir.


Güçlü Annelere Özel Tasarım: Leylak Kolye


Leylak çiçeğinin zarafetinden ilham alınarak tasarlanan So CHIC’in bu modeli, unutulmaz bir hediye arıyorsanız mutlaka üzerinde durmanız gereken bir seçenek. Kolye modelleri arasında kolayca öne çıkan Leylak Kolye, sayfada sizi bekliyor ve eminiz ki annenize çok yakışacak.


Sevginin En Güzel Hali: Şefkat Dolu Gardenya Kolye


Sevginin en saf halini anlatan çiçek: Gardenya. Mis gibi kokusu ile görenleri kendisine hayran bırakan çiçek gardenya, annenizi çok mutlu edecek. İster Anneler Günü yüzüğü, ister Anneler Günü küpesi, isterseniz de Anneler Günü kolyesi hediye seçenekleri ile siz de annenizi mutlu edebilirsiniz.


Fedakarlığın ve Sevginin Sembolü Olan Manolya Çiçeği Kolye


Fedakarlık… Sevgi… Bu kelimeler, annenize ne kadar da yakışır öyle değil mi? Annenizi anlatıyor, onu tanımlıyor. İşte Manolya Çiçeği Kolye de bu özelliklere sahip. Annenizin fedakarlığı


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN