top of page

So CHIC Yılın İlk Yarısında 1 Milyon Doların Üzerinde Tanıtım ve Reklam Harcaması Yaptı

Ülkemizin ilk konsept altın, pırlanta, gümüş mücevher mağazalar zinciri olan So CHIC; yılın ilk yarısını başarılı bir şekilde geride bıraktı. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi, seçim sürecinin tüm olumsuzluklarına karşın So CHIC’e yatırım yapanlar hedeflerini yakaladı. Tecrübeli markalı yılın ilk 5 ayında 1 milyon doların üzerinde tanıtım ve reklam bütçesi ortaya koydu. 7’den 77’ye herkesin zevkine hitap eden So CHIC; bayileri ile birlikte parlak geleceğe ilerliyor.

Ülke genelinde onlarca şehrimizde 88 mağazasıyla Mücevherin güvenilir adresi olan So CHIC; 2023 yılının ilk yarısını hedeflerini yakalayarak tamamlıyor. Bu yıl pırlanta mücevher koleksiyonunu da geliştiren deneyimli marka; yeni bayileriyle birlikte yılın ikinci yarısına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Sezgin Group ve So CHIC Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; So CHIC için yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini, hem satış öncesi hem de satış sonrası tüketicinin mutlu olacağı açılımlara imza attıklarını söyledi.


Markalarının tanıtımı için ulusal çapta önemli reklam projelerine yılın ilk yarısında aralıksız devam ettiklerini kaydeden Hakan Sezgin; “Çok yakın zaman içinde ülke çapında yakından tanınan bir ünlü isim ile So CHIC Lansman’a başlayacaklarını açıkladı. Yeni marka yüzümüzle Eylül ayında tüketicimize sürpriz yapmayı planlıyoruz ” dedi.


Sürekli yeni koleksiyonları So CHIC vitrinlerine taşımaya özen gösterdiklerini belirten Sezgin; “Yılın ilk 6 ayında çok sayıda yeni koleksiyonumuzu tüketiciye sunduk. Çok farklı taşlarla, çok renkli koleksiyonlar yapmaya devam ediyoruz. Sevgililer Günü ve Anneler Günü’nü başarıyla tamamladık. Bu ay Mistik Turkuaz İsimli iddialı koleksiyonumuz tüketicimizin beğenisine sunduk çok yakında Maltepe Park AVM’de yeni So CHIC Mağazası açılacak. Bu yılın sonuna kadar şube sayımızı 90’a çıkarmayı planlıyoruz Sürekli yenilenen dinamiklerimizle müşterilerimizi mutlu etmekten başka bir gayemiz yok’’ diye konuştu.

.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN