top of page

Sofistike Bir Doğallık: Bucherer Rock Diamonds

İsviçreli lüks mücevher markası Bucherer’in yeni koleksiyonu Rock Diamonds, trapez kesim pırlantalar ile alışılmışın dışına çıkıyor. Koleksiyonda yer alan parçalar, sarı ve beyaz altın görünümüyle, asimetrik pırlanta kullanımı ve parlak taşların tasarımı ile gündelik tarzı yükseltiyor.

18 ayar sarı ve beyaz altın, trapez ve yuvarlak parlak kesim pırlantalı Rock Diamonds bilezikleri

Bucherer yeni koleksiyonu Rock Diamonds ile asimetrik bir görünüm sergiliyor. Yüzük, küpe, kolye ve bileziklerden oluşan koleksiyon, dinamik yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.


Koleksiyonda en dikkat çekici ayrıntı, trapez kesim pırlantadır. Baget kesime benzeyen trapez kesim pırlanta, derinlik hissi yaratan merdiven şeklinde bir dizilime sahiptir. Büyük bir yüzey alanı oluşturan trapez kesim, kullanıldığında daha büyük karat ağırlığı izlenimi yaratır.Bucherer Fine Jewellery, "Bu zarif koleksiyon, ne istediğini tam olarak bilen ve hayattaki hedeflerinin peşinden net bir odaklanma ile giden, kendine güvenen, cesur kadınlar için tasarlandı."


"Dengesizlik ve denge arasında dengeleyici bir eylem" olarak tanımlanan koleksiyon, "zarif bir ritme ulaşmak için yeniden yapılandırmayı" temsil ediyor.


Bucherer, koleksiyona ek olarak bir dizi Rock Diamonds Yüksek Mücevher kategorisi tasarladı. Yapı olarak zarif görünen parçalar, kırık cam parçaları gibi rastgele yerleştirilmiş elmas görünümüyle dikkat çekiyor.


Genellikle bu tür günlük mücevher koleksiyonları, sıkıcı ve akılda kalıcı olmama tuzağına düşebilir, ancak Bucherer bu noktada fark yaratarak "sofistike bir doğallık" sergiliyor.

18 ayar beyaz altın, trapez ve yuvarlak parlak kesim pırlantalı Rock Diamonds High Jewellery kolyeComments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN