top of page

Son Zamanlarda Messika İle Parlayan Yıldızlar

Fransız mücevher markası Messika, kurulduğu günden bu yana dünyaca ünlü yıldızların vazgeçilmez markası. Messika sevenlerine, hem yüksek mücevher tasarımlarıyla özel zamanlarda hem de günlük kullanıma uygun minimal mücevher tasarımlarıyla geniş bir ürün skalası sunuyor. Son zamanlarda ödül törenlerinde ve galalarda ünlülerin tercihleri arasında Messika öne çıkıyor.


Rihanna, 6 yıl aradan sonra dönüş yaptığı sahnesinde, Messika'nın en cesur yüksek mücevher koleksiyonlarına ait olan küpeleri tercih etti. Şarkıcının, benzersiz tarzını yansıtan tercihlerinde; Unique Illusionnistes mono küpe, Equilibristes elmas klips, Magnetic Love mono küpe, Diamond Equalizer küpenin bir parçası ve Illusionnistes elmas klips yer alıyor.

Yeni nesil kıyafet markası Skims’in Sevgililer Günü için düzenlediği organizasyonda Kim Kardashian, Los Angeles’ta Messika ile özel bir görünüm yakaladı. Pembe bir görünüm ile davete katılan Kardashian, kalp şeklinde pırlantalardan oluşan kolyesi ile dikkat çekici bir görünüm yarattı.
Cardi B, 65.si düzenlenen Gramy Ödüllerin’de kırmızı halıya Messika ile çekici bir giriş yaptı. Mavi bir görünüme sahip olan Cardi, Messika’nın Yıldızlı Gece kategorisine ait küpeler ile ışıldadı. Grammy öncesi gerçekleştirilen Galada ise Messika Beyond The Light High Jewelry koleksiyonu ile boy gösterdi.Tüm zamanların en çok Grammy Ödülüne sahip olan sanatçı Beyonce, 10 yıldır Messika ile parlıyor.

Angela Bassett, Claire Foy ve Janelle Monae, Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde Messika’nın yüksek mücevherleri ile görünümlerini tamamladı.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page