top of page

‘Storks Diamond’ Yeni Marka Yüzü Nesrin Cavadzade ile Yenileniyor

Türkiye'nin ilk mücevher markası Storks Diamond, Çırağan Sarayında düzenlenen davette yeni marka yüzünün Nesrin Cavadzade olduğunu duyurdu. Markanın dinamik ve yenilikçi yüzünü vurgulayan işbirliği, Metin Arolat’ın yönetmenliğinde hazırlanan reklam filmi ile tanıtıldı.


‘Işıltın Sarsın Her Yanı’ mottosuyla ve müzikal tarzıyla dikkat çeken film, Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimler sonucu tamamlandı. Mücevher tasarımlarının parladığı lansmanda marka, ‘Storks Diamond’ olarak yenilenen logosuyla ilk kez gözler önündeydi.


Storks Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, markanın hedefleri için yeni adımların atıldığı belirtildi. Marka için çok önemli bir gün olduğunu vurgulayan Ayhan Güner açıklamalarına şu sözlerle devam etti, '' Şimdiye kadar hiç bir marka yüzü ile anlaşmamıştık. Yolumuza hızlı hızlı, koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Şu ana kadar yurt dışına ağırlık vermiştik. Son on yıldır mücevher ihracatında 1. ya da 2. sıradayız. Artık iç piyasada liderliği oynamanın zamanının geldiğini düşünüyorum'' dedi.Kendine özel tasarlanan mücevherler ile dikkatleri üzerine toplayan Nesrin Cavadzade, Storks markası ile farkında olmadan senelerdir yan yana yürüdüğünü, Antalya Film Festivali kırmızı halılarında her zaman Storks'a ait mücevherler ile boy gösterdiğini belirterek açıklamalarına şu cümlelerle devam etti: ''Benim için en başından beri heyecan verici bir yolculuk oldu. Her sahnesinden çok keyif aldım. Taktığım takıları çok çok sevdim. Her zevke hitap eden koleksiyonları ile Storks, mücevher tutkunlarının aradığı bir marka bence. Her kıyafete ışıltı katan çok özel tasarımları ve geniş bir koleksiyonu var. Mücevheri ustalıkla işliyor. Pırlantayı renkli taşlar ile buluşturarak çok şık koleksiyonlar ortaya çıkarıyor. İşbirliğimizin her iki tarafa da şans getirerek aynı şekilde keyifle devam etmesini umuyorum. ‘şeklinde konuşan Cavadzade, marka ile yıl içerisinde hayata geçireceği bir sonraki reklam filmi için şimdiden heyecan duyduğunu belirtti.


Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı


Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda... Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks, Türkiye’de 32 mağaza ve 123 satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını, 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor.


‘STORKS DIAMOND’ YENİ MARKA YÜZÜ NESRİN CAVADZADE İLE YENİLENİYOR

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page