top of page

Swarovski 'Created Diamonds' Koleksiyonunu Satışa Sundu

Avusturyalı lüks mücevher markası Swarovski, laboratuvarda ürettiği elmaslardan oluşan Created Diamonds koleksiyonunu satışa çıkarttı.2016 yılından beri laboratuvarlarında elmas geliştiren Swarovski, bu yılın sonbaharında Amerika laboratuvarında ürettiği Created Diamonds koleksiyonunu, bu ay swarovski.com’da satışa çıkarttı.


Amerika Birleşik Devletleri'ndeki önemli lokasyonlarda başarılı bir pilot uygulamanın ardından koleksiyon, önümüzdeki yıl ABD ve Kanada’daki 200 mağazada bekleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.


Koleksiyonda yer alan dört çeşit, küpe, yüzük, kolye ve bilezikler 14 ve 18 ayar altının beraberinde gümüşü de barındırıyor.EO Alexis Nasard, “Swarovski'nin marka değeri, eşsiz bilgi birikimi ve sanatı bize mücevher pazarına girme meşruiyeti kazandırıyor. Swarovski Created Diamonds olarak yaratıcılık ve kaliteli malzemelerin kombinasyonu ile daha fazla müşteriyi memnun etmeyi hedefliyoruz. Swarovski'nin laboratuvarda geliştirilen elmasları yüzde 100 gerçektir’’ diyerek oluşum süreçleri dışında her yönden gerçek elmas ürettiklerini vurguluyor.
Swarovski Created Diamonds tarafından laboratuvar ortamda oluşturulan elmaslar, kimyasal ve fiziksel olarak gerçeğinden ayırt dahi edilemiyor. Kökenleri dışında her yönüyle birebir aynı olan elmaslar, yenilikçi bir süreç izleyerek doğayı kusursuz bir şekilde kopyalıyor.

Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN