top of page

Türkiye'nin En Ünlü Mücevhercileri Paket Postanesinde

Geçirdiği restorasyonun ardından açılan Paket Postanesi; zanaatkarlar, önde gelen geleneksel yerel markalar, dünyaya açılmış Türk markaları ve uluslararası butik markalar için yeni bir buluşma noktası. Modern ve gelenekselin buluştuğu yeni bir çarşı deneyimi sunan Paket Postanesinde çok sayıda mücevher markası yer alıyor.


Galataport yeni açılan kısımlarıyla cazibesini artırmaya devam ediyor. Karaköy’ün Tarihi 1911 yılına uzanan, rıhtımın ilk binası olma özelliğini taşıyan Paket Postanesi, Galataport projesi kapsamında geçirdiği restorasyonun ardından 70’i aşkın marka ile hizmet vermeye başladı.


İstanbul’un çok kültürlü yapısını yansıtan moda, tasarım ve lezzetlerin kapısının dünyaya açıldığı bu noktada, ünlü mücevher tasarımcıları ve markaları da Paket Postanesi’ndeki yerini aldı.


Paket Postanesinde; Arte Diore, ATİLLA KARAT, Avedis Kendir, BeeGoddess, Der Glory, ECCE Artisan Diamonds, House of DIV, Kafkas, MICHEL, Palma d'Oro, Pure Diamond, Sait Koç ve Sevan Bıçakçı’nın mücevher mağazaları bulunuyor.


Paket Postanesi yeni haliyle, Türk mücevher sektörünün dünyaca bilinen mücevhercilerinin yanı sıra Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Dilek Hanif, Arzu Kaprol gibi ülkemizin ünlü moda tasarımcılarının mağazalarına da ev sahipliği yapıyor.
Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN