top of page

TAÇ ZİNCİR EKİBİ YENİ YILA GÜÇLENEREK GİRDİ

Taç Zincir tüm çalışanlarıyla yeni yıl davetinde bir araya geldi. Topkapı Grand Makel Otel’de düzenlenen davette keyifli bir gece geçiren Taç zincir ailesi; 2022 yılına, Taç Zincir Genel Müdürü Elvis Boyacı’nın ‘bir zincirin halkaları’na benzettiği takım çalışması ve ekip ruhunu güçlendirerek girdi.


Sektörün zincir takı üretimindeki kıdemli markalarından biri olan Taç Zincir, yeni yıla yeni ümitlerle giriş yaptı. Deneyimli kuyum ustası İbrahim Boyacı tarafından 37 yıl önce kurulan Taç Zincir; hem ülkemizde hem de yurtdışında işlem hacmini büyüterek geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Markanın ikinci kuşağını temsil eden Elvis Boyacı önderliğinde özel bir gece tertipleyen Taç Zincir; 50’den fazla çalışanı ile bir araya geldi.


Topkapı Grand Makel Otel’de düzenlenen Taç Zincir yeni yıl davetine şirketin tüm personelinin katılımı ile birlikte, markanın ve çalışanlarının gelişimi için destek sunan danışmanlık firmalarının yöneticileri de katıldı.

Gecenin açılışında bir konuşma yapan Taç Zincir Genel Müdürü Elvis Boyacı; 2021 yılını son derece başarılı bir şekilde tamamlayan ve hedeflerini yakalayan markalarının en önemli özelliğinin etkin bir takım çalışması ortaya koyması olduğunu belirterek; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tüm çalışanlarımız bir zincirin halkaları gibi kuvvetli bir şekilde işlerine dört elle sarılarak, markamızın gelişimine büyük katkı sunmuşlardır. Geçtiğimiz yıl yeni model portföyümüze 42 farklı model ekledik. İhracat alanında önemli atılımlar yaptık. Ülkemizde hemen hemen her ilimizde Taç Zincir kalitesini tercih eden kuyumcu dostlarımız bulunuyor. Taç Zincir’in en kıymetli hazinesi, işini aşkla yapan çalışanlarıdır. Bu özel gece; aslında başarılı bir takım çalışmasının hep birlikte kutlanması anlamı taşımaktadır. Markamızın kurucusu, yıllarını mesleğe vermiş olan İbrahim Boyacı’nın açtığı yolda ilerleyeceğiz ve hep daha iyisini düşünen bir zihniyetle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”


Gecede kısa bir konuşma yapan Taç Zincir kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Boyacı; Taç Zincir’in sessiz ve derinden çalışmalarını sürdürerek her geçen gün daha fazla kuyumcunun tercihi olduğunu ve gelecek hedeflerinin oluşması için bugünlerde alt yapıyı güçlendirdiklerini söyledi.


Kişisel gelişim ve eğitim uzmanları gecede çeşitli sunumlar yaptılar ve tüm çalışanlar ortak etkinliklerle, takım çalışmasının önemini tekrar gözlemleme fırsatı elde ettiler. Gecede; 10 yıl ve üstünde Taç Zincir’de çalışan personele özel plaket takdim edildi. Yeni yıl ile birlikte tüm Taç Zincir çalışanlarının tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına alındığı müjdesi paylaşıldı. Birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde, çeşitli etkinlikler ile yeni yıla adım atan Taç Zincir ailesi; birlik içinde çalışmalarına yüksek tempoda devam edeceklerini söylediler.

Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page