top of page

Tiffany & Co. Rosie Huntington-Whiteley ile Blue Book 2023 Koleksiyonunu Tanıttı

Tiffany & Co. Blue Book 2023: Out of the Blue koleksiyonunu tanıtmak amacıyla ünlü model Rosie Huntington-Whiteley ile işbirliği yaparak bu yıl iki aşamalı bir lansman gerçekleştirecek.

Tiffany Co'nun yeni küresel elçisi Rosie Huntington-Whiteley

Tiffany & Co. ailesine katılan ünlü İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, Tiffany'nin prestijli mücevher koleksiyonu Blue Book 2023: Out of the Blue'dan seçtiği parçalar ile objektifler karşısına geçerek Tiffany ile olan iş birliğini tüm dünyaya duyurdu.


20. yüzyılın ünlü Fransız mücevher tasarımcısı Jean Schlumberger'ın tutkusuyla bezeli olan koleksiyon, okyanusun büyülü dünyasını yansıtıyor. 2023 yılı boyunca iki aşamada sunulacak olan koleksiyon, çeşitli temalar aracılığıyla su yaşamını yaratıcı bir şekilde yansıtmayı amaçlıyor.


Rosie Huntington-Whiteley, Tiffany & Co. ailesine katılmasıyla ilgili şunları söyledi: "Zengin bir geçmişe sahip böyle ikonik bir markayla birlikte çalışmak inanılmaz bir onur. Bu mirasın ve Tiffany & Co. ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum."


Blue Book 2023: Out of the Blue koleksiyonu, genellikle nadir ve değerli taşlarla, yüksek kalitede el işçiliğiyle ve özgün tasarımlarla öne çıkar. Koleksiyon, zarif kolyeler, bilezikler, yüzükler, küpeler ve diğer mücevher parçalarını içerir.

Her bir parça, yüksek kaliteli malzemelerin incelikli bir şekilde işlendiği ve muhteşem detayların ön plana çıktığı bir özgünlüğe sahiptir.


Her yıl sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyonlar, Tiffany & Co.'nun zengin geçmişinden ve lüks mücevher dünyasındaki itibarından ilham alır.

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page