top of page

Tiffany için Dönüm Noktası: The Landmark

New York'un ikonik mücevher mağazası Tiffany, yeniden doğuyor. "The Landmark" olarak bilinen dönüştürülmüş amiral mağaza, dünyayı yeni bir Tiffany & Co. ile tanıştırıyor.

Özel sanat eserleri, daha önce hiç görülmemiş mücevherler ve sürükleyici ekranların yer aldığı mağaza, aynı zamanda Manhattan'daki en büyük mağazalardan biri olarak yeni Landmark'ı tanımlıyor.


İlk bütünsel mağaza yenilenmesine giden ve 20 Nisan’da kapılarını yeniden açan Tiffany, dönüşümünü karşıt güçler ile tanımlıyor; eski ve yeni, geçmiş ve gelecek, gizli ve açık hazineler. Binanın orijinal yapısı bozulmadan yenilenirken, iç mekanlar tamamen yeniden tasarlanıyor.

Tiffany & Co. global elçisi Gal Gadot, Landmark mağazasının açılışını kutlamak için Tiffany Blue kurdelesini kesiyor.

Gal Gadot, markanın imzası niteliğindeki Hardwear ve T koleksiyonlarında yer alan doğal elmas zincirler ve yüzüklerle ile süslenirken yaptığı konuşmada, yeni lansmanların yanı sıra eski tasarımların öneminini ve Tiffany ile doğal elmas arasındaki bağı vurguladı.


Tiffany & Co. İcra Kurulu Başkanı Anthony Ledru, ‘‘Landmark’ın yeniden açılması kurumumuz için önemli bir dönüm noktasıdır. Tiffany & Co. için yeni bir dönemin simgesi olan Landmark, bir mücevher mağazasından çok daha fazlasıdır. Landmark, küresel ölçekte lüks perakende için yeni bir çıta belirliyor’’ dedi.


Mağazanın yeniden açılışını anmak için Tiffany & Co, bir dizi özel tasarım ve türünün tek örneği kreasyonlar sunacak. Olağanüstü elmas saatlerden, Tiffany® Setting nişan yüzüğünden esinlenen gözlüklere kadar her şeyi içerecek.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN