top of page

Tiffany, Lock Koleksiyonunu Yeniden Canlandırıyor

Tiffany & Co., Lock koleksiyonunu genişleterek yepyeni bir kampanyayla kucak açıyor!

Tiffany & Co., Lock serisine yeni eklenen parçaları tanıtmak amacıyla küresel elçilerinin de yer aldığı yeni kampanyasını duyurdu. Koleksiyona yeni eklenen parçalar arasında; bir dizi kolye, yüzük, küpe ve bir bilezik yer alıyor.


Tiffany’nin elçileri arasında yer alan ROSÉ, Jimin ve Nancy Ajram'ın canlandırdığı kampanyaya, yeni bir üye katılıyor; aktris Florence Pugh.


"Tiffany Lock motifinin yeni ifadelerini sergilemekten heyecan duyuyoruz. Elçilerimiz, kuruluşumuzdan bu yana marka DNA'mızın merkezinde yer alan aşk fikrine dayanan temayla, Lock koleksiyonuna yeni eklenen parçaları sergiliyor."

- Tiffany & Co Ürün ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alexandre Arnault -


Tiffany’nin tasarım imzası olan Tiffany Lock koleksiyonu, mücevhercinin şanlı mirasına saygı göstererek markanın tasarım ve işçiliğinin benzersiz bir ifadesini yansıtıyor.


Koleksiyona en son eklenen parçalar, kişisel bağlantıları ve aşkın sonsuz gücünü kutluyor.


Şık siluetleriyle dikkat çeken ve Tiffany'nin efsanevi elmaslarıyla süslenen ürünler; 18 ayar beyaz, sarı ve pembe altından veya tam pavé pırlantalı, yarım pavé pırlantalı ve tamamen metal olarak sunuluyor.


Bunlara ek olarak Tiffany, 18 ayar beyaz altından ve yarım baget pırlantalı yeni bir Lock bileziği piyasaya sürüyor.


Tiffany Lock kampanyası ve koleksiyonun en son yinelemeleri, 1 Ağustos tarihinde global olarak piyasaya sürüldü ve dünya çapındaki Tiffany & Co. mağazalarında ve Tiffany.com'da satışa sunuldu.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page