top of page

Tiffany Mağazasının Yenilenmesi LVMH'de Mücevher Büyümesini Destekliyor

LVMH, New York'taki Tiffany & Co. amiral mağazasının yeniden açılmasından kaynaklanan "mükemmel ivme" ile 2023'ün ilk yarısında mücevher ve saat gelirlerinin yüzde 11 arttığını açıkladı.

LVMH Salı günü yaptığı açıklamada, 30 Haziran'da sona eren kategori satışlarının altı ayda 5,43 milyar Euro'ya (6 milyar $) yükseldiğini bildirdi. Bölümün kârı yüzde 10 artışla 1,09 milyar Euro'ya (1,21 milyar $) ulaştı.


LVMH, Tiffany'nin yenilenen simge mağazasının ilk açılışının "olağanüstü bir başarı" olduğunu ve "New York yaşamı için sembolik bir mekan" haline geldiği belirtti.


Bulgari, Serpenti koleksiyonunun 75. yıldönümünü kutladığı bu dönemde, ‘Akdeniz’ koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle birlikte yüksek mücevherat kategorisinde "olağanüstü bir performans" sergilediğini söyledi. Chaumet ve Fred markalar da "ilk yarıda güçlü bir büyüme" yaşadı.


Grup geliri ilk yarıda yıllık yüzde 15 artışla 42,24 milyar Euro'ya (46,76 milyar $) ulaştı. Net kâr ise yüzde 13 artışla 11,57 milyar Euro''ya (12,81 milyar $) ulaştı.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page