top of page

Tiffany'nin Noel Kampanyasının Yüzü Hailey Bieber

Ünlü mücevher markası Tiffany & Co, geleneklerini yansıttığı sürükleyici bir tatil kampanyası oluşturdu. Kampanyanın yüzü Hailey Bieber, Andy Warhol Görsel Sanatlar Vakfı ile bir araya geldi.2022 Noel tanıtım koleksiyonunu Hailey Bieber’a emanet eden Tiffany, kampanyasını Mario Sorrenti tarafından çekilen bir filmin yanı sıra Raymond Meier’in imzasını taşıyan fotoğraflar ile tanıtıyor.


50’li 60’lı yıllarda kariyerinin zirvesinde olan sanatçı Andy Warhol, Tiffany müşterilerine dağıtılan tebrik kartları için hazırladığı eskizler, Tiffany’nin tatil kampanyası için şablon oluşturuyor. Reklamlar, mağaza teşhirleri ve özel ürünler arasında görsel sürekliliği olan 360 derecelik bir kampanya sunuluyor.Tiffany'nin İdari Başkan Yardımcısı Alexandre Arnault, yaptığı basın açıklamasında "Bu Noel sezonunda Andy Warhol'u kutlamak ve onun 50'li ve 60'lı yıllarda müşterilerimiz için yarattığı ikonik tebrik kartlarından ilham alarak Tiffany & Co. ile olan bağlantısını güçlendirmek istedik. Kampanya videosu da, dünyanın en ünlü sanatçılarından biriyle uzun süre devam eden ilişkimize saygı göstererek bu unsurları bir araya getiriyor" dedi.


Tiffany & Co.; Noel kampanyasına özel Tiffany & Co. x Andy Warhol takılarının yanı sıra kemik çini tabaklar, oyun kartları, süs eşyaları ve yıllık takvim olmak üzere sınırlı sayıda tatil ürünü yarattı.


Hailey Bieber, muhteşem bir partiye ev sahipliği yapıyor. Bu noel aşk, mavi kutularda geliyor.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page