top of page

Tiffany T ve Tiffany HardWear Koleksiyonlarının Yeni Kampanyası: This Is Tiffany

Tiffany & Co., Tiffany T ve Tiffany HardWear koleksiyonlarının yeni kampanyası tanıttı. Kişisel stilin özürsüz bir ifadesi olan "This Is Tiffany" kampanyası Kravitz, Jimin ve Gadot'un gerçek benliklerini sergiliyor.

Bireyselliğin, neşenin ve iyimserliğin bir kutlaması olan kampanyada, Şarkıcı Zoë Kravitz, 21. Yüzyıl’ın pop dünyasında isminden sıkça söz ettiren BTS grubundan Jimin ve oyuncu Gal Gadot yer alıyor.


Tiffany & Co.’nun Ürün ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alexandre Arnault, "This Is Tiffany" kampanyamız, bireysel stilin önemini yansıtmaktadır. Mücevherleri biz üretiyor olsakta koleksiyonlarımıza marka elçilerimiz anlam yüklüyor.’’ dedi.


Tiffany T

Tiffany’nin logosundan ilham alan Tiffany T koleksiyonu, sadeliği güçlü bir duruş ile yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan her bir parça, markanın modernliğine ve gücüne saygı duruşunda bulunuyor.


Tiffany HardWear

2017’de piyasaya sürülen Tiffany HardWear koleksiyonu, markanın imza koleksiyonlarından biri haline geldi. New York City’nin enerjisinden ve mimarisinden ilham alan koleksiyon, denge ve orantı kavramıyla bir araya geliyor.


Tiffany, bu yıl HardWear saat ile koleksiyonu genişletiliyor. Özel bir kilit mekanizması sahip olan saat, Tiffany & Co.'nun mirasına saygı duruşunda bulunan elmas vurgulu bileziği doğrudan sabitliyor.
Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN