top of page

Vicenzaoro'ya Sayılı Günler Kaldı

Uluslararası mücevher endüstrisinin önde gelen etkinliklerinden biri olan Vicenzaoro Ocak için geri sayım başladı. 20-24 Ocak tarihlerinde İtalya'da gerçekleşecek olan B2B etkinliğe Türkiye'den de çok sayıda mücevher firması katılmaya hazırlanıyor.


Kuyumculuk sektörünün en çok beklenen uluslararası buluşmasılarından biri olan Vicenzaoro Ocak 2023, T.Gold ve Vo Vintage, IEG ( İtalian Exhibition Group) tarafından 20-24 Ocak tarihleri arasında Vicenza'da gerçekleştirilecek.


Vicenza Fuar Merkezi'nde düzenlenen, mücevher topluluğu için kaçırılmaması gereken bir randevu olan Vicenzaoro Ocak 2023, geleneksel tarihleriyle “Mücevherat Butik Gösterisi” formatını yeniden gerçekleştirecek. Aynı zamanda sahnelenen uluslararası kuyumculuk teknolojileri ve makineleri fuarı T.Gold, sektörün lider inovasyon vitrini konumunda.


Meraklılar ve koleksiyoncular için halka açık pazar yeri olan VO Vintage’da ise, 20-23 Ocak tarihleri arasında vintage saatlere ve mücevherlere de yer verilecek.


JEWELLERY THINK TANK


Vicenzaoro Ocak, çevrimiçi boyutu olan The Jewellery Golden Cloud sayesinde hem fiziksel hem de sanal bir küresel ağ oluşturma etkinliğidir. Fuar Merkezi'nin tamamı sektörün tüm oyuncularını ağırlayacak. Ürün trendlerine, pazar dinamiklerine, sürdürülebilirliğe ve yarının profesyonellerine bakan endüstrinin evrimi üzerine bir düşünce kuruluşu için uluslararası uzmanlar ve kanaat önderleriyle gerçekleştirilecek konuşma ve çalıştay programının odak noktası trendler, inovasyon, bilgi ve eğitim olacak.


ALICILAR İÇİN, FUAR İÇİ VE DIŞI İŞLERE ODAKLANIN


Özel hizmetler, iş fırsatlarını optimize etmek için Vicenzaoro'daki alıcıları ağırlıyor. İyi bir organizasyon başlığı altında konaklama ve seyahat çözümleri, bekleme sürelerinin azaltılmasına ve ağ oluşturma fırsatlarının desteklenmesine yardımcı oluyor.


Jewellery Golden Cloud çevrimiçi platformu, fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında katılımcılar ve operatörler arasındaki iş eşleşmesini en üst düzeye çıkarıyor. Salonların dışında, Vicenza şehrinin ve Venedik Ülkesinin olağanüstü tarihi, sanatsal, kültürel ve oeno-gastronomik bolluğu Vicenzaoro deneyimini benzersiz kılıyor.


VO VINTAGE: 4 GÜN HALKA AÇIK


Vicenzaoro'nun kaliteli vintage saatleri ve mücevherat pazarı olan VO Vintage, 20’sinde halka açılırken 23’ünde veda edecek.


Etkinlik, yalnızca benzersiz ve değerli parçaların satın alımı için olanak sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda en iyi bayilerle pazarlık edebilecek. Seçkin ve ayrılmış bir alanda sektör ve trendler konusunda uzmanlarla güncel bilgiler takip edilebilip, halka açık gerçekleştirilecek.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page