top of page

WORK & LEISURE KONSEPTİNDE BUTİK MÜCEVHER ETKİNLİĞİ‘‘JEWELLERY ANTALYA’’


ABD, Rusya, Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli mücevher firmaları ‘’Jewellery Antalya’’ da Türkiye’nin önde gelen mücevher üreticileri ile bir araya gelecek. Yalnızca davet edilen mücevher firmalarının katılabildiği bu özel etkinlik, Türkiye Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından organize ediliyor. Özel davetliler, Jewellery Antalya etkinliğinde, 14 Şubat Sevgililer Günü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde binlerce model mücevheri inceleme ve satın alma şansı bulacaklar.


Daha önceki yılarda yoğun ilgi gören organizasyon geçtiğimiz yıl Covid-19 sebebiyle iptal edilmişti. Bu sene gerçekleştirilecek organizasyonda her türlü sağlık tedbirlerinin alınacağını belirten Türkiye Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Kamar, Jewellery Antalya ile ilgili şunları söyledi;

‘’Bir önceki organizasyonda Avrupa ve Rusya’dan 300’den fazla büyük mücevher firmasını konuk ettik. Bu etkinliği özellikle Christmas tatiline denk gelen tarihlerde organize ediyoruz. Misafirlerimiz hem dünyanın en güzel tatil lokasyonlarından biri olan Antalya’da tatil yapma hem de Türkiye’nin en önemli mücevher üreticilerinin son koleksiyonlarını inceleme fırsatı uyguluyoruz. Yani bu fuarda 14 Şubat Sevgililer Günü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde güncel mücevher tasarımlarından satın almak mümkün. Bu bütün misafirlerimiz için çok büyük avantaj. Jewellery Antalya etkinliğinde hem tatil hem de iş yapmak mümkün.

Öncü mücevher firmaları katılıyor Türkiye’den yaklaşık 60 mücevher üreticisi bu organizasyona katılacak. Bu firmalar Türkiye’nin en büyük mücevher üreticileri. Her firma bu fuar için özel koleksiyonlar hazırlıyor. Jeweller Antalyaya gelen misafirlerimiz, on binlerce model mücevher tasarımını inceleme ve satın alma imkanı bulacak.


Work & Leisure Konseptinde Mücevher Fuarı Jewellery Antalya bu sene 7-11 Ocak 2022 tarihlerinde, Antalya’da düzenlenecek. Misafirler Christmas tatillerini yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’da geçirecekler ve aynı zamanda stoklarını en güncel mücevher tasarımlarıyla güncellemiş olacaklar.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page