top of page

“YANSIMA” ALTINBAŞ’TAN YENİ BİR KOLEKSİYON:

Yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş, “YANSIMA” Koleksiyonu ile öze doğru bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.


Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, sembollerin gücünden ilham alarak tasarladığı; yüzük, bileklik, küpe ve kolyeden oluşan ‘Yansıma Koleksiyonu’ ile şık ve göz alıcı koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Kendine bak, içini gör; Sen değerlisin!

Altınbaş’ın yeni koleksiyonu Yansıma; sarmal, helezon ve lotus sembollerini enerjisi en yüksek doğal taş olan ametist taşıyla birleştirerek, günümüz modern anlayışının harmanlanmasıyla oluşturuldu.

Koleksiyondaki her ürün, insanlığın varoluşundan bugüne kadar gelen sembollerin gücüyle tüketiciye kendi içini gösteren, kendi ışığını yansıtan ve ‘Ben’e bakmayı öğütleyen birer mücevher olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda seçilen semboller ile asıl gücün kişinin kendisinde olduğunu vurgulayan Altınbaş Yansıma Koleksiyonu, simgeler aracılığı ile kadınlara; “Kendine bak, içini gör; Sen değerlisin” mesajını veriyor.

Kendinle tanışmaya hazır mısın? sloganı ile satışa sunulan ve sembollerinden gücünü yaşatan koleksiyon, #mutlulukbenimle hashtagi ile sosyal medya platformlarında mücevher severlerin beğenisine sunulacak.

Altınbaş’ın, 14 ayar altın yüzük, bileklik, küpe ve kolyeden oluşan güçlü ve yaşayan ‘Yansıma Koleksiyonu’na, tüm Altınbaş mağazaları ve online satış sitesi olan altinbas. com’dan ulaşabilirsiniz.


Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN