top of page

Zen Pırlanta Mağaza Yatırımlarına Son Hızla Devam Ediyor

Türkiye’nin en büyük pırlanta perakendecisi Zen Pırlanta, yurt dışı yatırımlarına hızla devam ediyor. Türkiye’de 103 mağazası bulunan Zen Pırlanta’nın Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’da toplam 37 mağazası bulunuyor.

Markaya Yatırım Yapıyor, Yeni Mağazalar Açıyoruz

Yurt dışı mağaza yatırımlarını değerlendiren Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, şunları dile getirdi: “Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahibiz. Bu sayede farklı zevklere ve bütçelere hitap eden binlerce model üretiyoruz. Bu gücümüz sayesinde ihracatımızı daha da geliştiriyoruz. Markamıza yatırım çerçevesinde hem yurt içinde ve yurtdışında yeni mağazalar açıyoruz. Son altı ayda, beş yeni ülkede Fas, Israil, Slovakya, Kosova, Sırbistan’ta mağazalar açtık. Ayrıca Almanya’da 5. Mağazamızı Berlin’de açtık. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden olan Londra, New Jersey ve Manthan’da da mağazamızın olması bizim için çok değerli…” dedi.

Üretmeye ve Yatırıma Devam Edeceğiz

“Uluslararası markalarla da önemli iş birliklerimiz var. Dünyaca ünlü pırlanta markası De Beers Forevermark’ın Türkiye’deki tek lisanslı mücevhercisiyiz” diyen Emil Güzeliş; “Dünyanın en güzel pırlantaları arasında yer alan De Beers Forevermark pırlantaları ile hazırlanan mücevherler Türkiye’de sadece Zen Pırlanta mağazalarında satışa sunuluyor. Üretmeye ve yatırımlarımıza devam edeceğiz, önceliğimizi kaliteli büyümek ve verimliliği korumak olarak belirledik” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page