top of page

ZEN PIRLANTA, NEW YORK’TA 2. MAĞAZASINI AÇTI

Yurt dışında mağaza yatırımlarını sürdüren Zen Pırlanta, New York Manhattan’da ikinci mağazasının açtı.
Türkiye’nin en büyük pırlanta perakendecisi Zen Pırlanta, yurt dışı yatırımlarına hızla devam ediyor. Türkiye’de 83 mağazası bulunan markanın, Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’da toplam 21 mağazası bulunuyor.


Yurt dışı mağaza yatırımlarını değerlendiren Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, şunları dile getirdi: “Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahibiz. Bu sayede farklı zevklere ve bütçelere hitap eden binlerce model üretiyoruz. Mücevherlerimizi Türkiye ve yurt dışında bulunan mağaza yatırımlarımızla tüm dünyaya ulaştırıyoruz. Aynı zamanda New York, Antwerp, Dubai ve Düsseldorf’da bulunan ofislerimizle dünya üzerinde birçok bölgeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Amerika’daki ilk mağazamızı pandemi öncesinde açmıştık. Bölgede mücevherlerimize olan ilgi sayesinde yeni bir yatırım daha yaparak 2. mağazamızı Manhattan’da açtık. Amerika dışında hızlı büyüdüğümüz diğer pazarlar ise Avrupa ve Orta Doğu.


Aynı zamanda uluslararası markalarla da önemli iş birliklerimiz var. Dünyaca ünlü pırlanta markası De Beers Forevermark’ın Türkiye’deki tek lisanslı mücevhercisiyiz. Dünyanın en güzel pırlantaları arasında yer alan Forevermark pırlantaları ile hazırlanan mücevherler Türkiye’de sadece Zen Pırlanta mağazalarında satışa sunuluyor. Üretmeye ve yatırımlarımıza devam edeceğiz, önceliğimizi kaliteli büyümek ve verimliliği korumak olarak belirledik.”

Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page