Hakkımızda

Altın Dünyası Yayın Grubu

2004 yılında Altınbaş Holding çatısı altında kurulan Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtım Anonim Şirketi, ALTIN DÜNYASI dergisi ile 16 yıldır kuyumculuk ve mücevherat sektörünün nabzını tutmakta, üretici, ihracatçı, toptancı, perakendeci, sektörel kurumlar ve kamu kuruluşları arasındaki iletişimi sağlamada önemli rol üstlenmektedir. Türkçe ve İngilizce yayınlanan ALTIN DÜNYASI dergisi Türk kuyumculuk ve mücevherat sektörünün uluslararası tanıtımında önemli katkı sağlamaktadır.

 

World Diamond Magazine

Dünya Elmas Borsaları Birliği (WFDB), World Diamond Mark ve Mücevher İhracatçıları Birliği işbirliği ile hazırlanan ve alanında dünyanın en prestijli yayınlarından biri olarak kabul edilen WORLD DIAMOND MAGAZINE de Altın Dünyası Yayın Grubu çatısı altında yayınlanmaktadır. Bu dergi dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonellerine ulaştırılmaktadır.

WOJ Magazine

Mücevher İhracatçıları Birliği işbirliği ile hazırlanan diğer bir yayın olan World of Jewelry (WOJ Magazne) de İngilizce yayınlanmakta ve dünyanın dört bir yanındaki mücevher alıcılarına ulaştırılmaktadır. WOJ Magazine mücevher ihracatçılarını global mücevher alıcılarına tanıtmayı hedeflemektedir.

 

JTR Export

Altın Dünyası Yayın Grubu tarafından hazırlanan diğer bir dergi ise Mücevher İhracatçıları Birliği üyelerine özel olarak hazırlanan JTR EXPORT’tur. Bu dergi uzun yıllardır birlik ile üyeleri arasındaki iletişimin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. 

Turkish Jewelry Sector Guide

2008 yılından bu yana yayın grubu tarafından hazırlanan TURKISH JEWELLERY SECTOR GUIDE, 2014 yılından itibaren T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın TURQUALITY programı çerçevesinde Mücevher İhracatçıları Birliği adına hazırlanmaktadır.

 Altın Dünyası Dijital 

''Altın Dünyası Dijital'' departmanı, yalnızca mücevherat sektörüne yönelik dijital ajans hizmeti vermektedir. Ajans bünyesinde çağın ihtiyaçlarına paralel olarak mücevher videolarından, online mücevher kataloglarına, sosyal medya içeriğinden TV reklamlarına kadar kapsamlı hizmet verilmektedir. 

Altın Dünyası Yayın Grubu

Binbirdirek Mahallesi Klodfarer Caddesi Kültür Apartmanı N:15 Kat:2 D:10

Sultanahmet - Fatih / İSTANBUL

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

Altın Dünyası Dergisi
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle