Hakkımızda

Altın Dünyası Yayın Grubu

2004 yılında Altınbaş Holding çatısı altında kurulan Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtım Anonim Şirketi, ALTIN DÜNYASI dergisi ile 15 yıldır kuyumculuk ve mücevherat sektörünün nabzını tutmakta, üretici, ihracatçı, toptancı, perakendeci, sektörel kurumlar ve kamu kuruluşları arasındaki iletişimi sağlamada önemli rol üstlenmektedir. Türkçe ve İngilizce yayınlanan ALTIN DÜNYASI dergisi Türk kuyumculuk ve mücevherat sektörünün uluslararası tanıtımında önemli katkı sağlamaktadır.

 

Altın Dünyası Yayın Grubu çatısı altında Altın Dünyası Dergisi ile birlikte alyans ve bilezik kategorilerine özel olarak ALYANS ve BİLEZİK adları ile özel dergiler de hazırlanmaktadır. 2008 yılından bu yana yayın grubu tarafından hazırlanan TURKISH JEWELLERY SECTOR GUIDE, 2014 yılından itibaren T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın TURQUALITY programı çerçevesinde Mücevher İhracatçıları Birliği adına hazırlanmaktadır.

 

Dünya Elmas Borsaları Birliği (WFDB), World Diamond Mark ve Mücevher İhracatçıları Birliği işbirliği ile hazırlanan ve alanında dünyanın en prestijli yayınlarından biri olarak kabul edilen WORLD DIAMOND MAGAZINE de Altın Dünyası Yayın Grubu çatısı altında yayınlanmaktadır. Bu dergi dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonellerine ulaştırılmaktadır.

 

Altın Dünyası Yayın Grubu tarafından hazırlanan diğer bir dergi ise Mücevher İhracatçıları Birliği üyelerine özel olarak hazırlanan JTR EXPORT’tur. Bu dergi uzun yıllardır birlik ile üyeleri arasındaki iletişimin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. 

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle