top of page

Hakkımızda

Ekran Resmi 2019-11-05 01.02.19 (1).png

Altın Dünyası Yayın Grubu

2004 yılında Altınbaş Holding çatısı altında kurulan ve 2012 yılından bu yana çalışmalarına holding dışında devam eden Altın Dünyası yalnızca mücevherat sektörüne yönelik faaliyet göstermektedir.

DİJİTAL AJANS ÇALIŞMALARI

Grubumuz, Mücevher İhracatçıları Birliği, İstanbul Ticaret Odası Kuyumculuk Komitesi, İstanbul Kuyumcular Odası gibi sektörel kurumların yanısıra aralarında Altınbaş, Zen Pırlanta, Ariş, Storks, Lizay, Roberto Bravo'nun da bulunduğu 100'den fazla firmaya dijital içerik hizmeti vermektedir.

BASILI YAYINLAR

Altın Dünyası Yayın Grubu bünyesinde 2 basılı yayın bulunmaktadır. İç Pazar ve ihraç pazarlarına yönelik içeriğe sahip olan basılı yayınlarımız mücevherat sektörünün en etkin yayın organları konumundadır. 

Altın Dünyası

İç pazara yönelik olarak hazırlanan Altın Dünyası, 20 yıldır kuyumculuk ve mücevherat sektörünün nabzını tutmakta, üretici, ihracatçı, toptancı, perakendeci, sektörel kurumlar ve kamu kuruluşları arasındaki iletişimi sağlamada önemli rol üstlenmektedir.

WOJ Magazine

Mücevher İhracatçıları Birliği işbirliği ile hazırlanan diğer bir yayın olan World of Jewelry (WOJ Magazine) de İngilizce yayınlanmakta ve dünyanın dört bir yanındaki mücevher alıcılarına ulaştırılmaktadır. WOJ Magazine mücevher ihracatçılarını global mücevher alıcılarına tanıtmayı hedeflemektedir.

Turkishjewellery.org

Mücevher İhracatçıları Birliği adına hazırlamakta olduğumuz TurkishJewellery.Org projesi ile mücevher sektöründeki ihracatçıların tüm dünyadaki mücevher alıcısı firmalara ulaşması hedeflenmektedir.

bottom of page