top of page

ALSTONE

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman:

Nusret Altınbaş

General Manager :

Arda Kazancıoğlu
Ast. Genel Manager :

Barış Keser
Date of Establishment :

1991

Kategori / Category

Precius Stones, semi precious stones

syntetic.

Carat / As

Diamond

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Zirkon ve değerli taş ticareti yapmak üzere faaliyete geçen marka 1992 yılında hizmete başladı.

1994 yılında yeni faaliyet yeri Şerefhan Ofisi’nde çalışmalarına hız veren Marka’nın büyümesi artarak sürdü ve birbirinden önemli başarılara imza atıldı. 2005 yılında  pırlanta  ticaretine başlandı ve aynı yıl içerisinde Çuhacıhan Şubesi’ne taşınıldı. Bu atılımla birlikte Alstone olarak piyasada tanınmaya başlayan marka; Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip  sentetiği ve pırlantayı tek bir çatı altında buluşturmuş oldu.

 

2011 yılında  Kuyumcukent Şubesi’ni açan Alstone, böylece şube sayısını 2’ye çıkardı. Sektörel büyümeyi ve artan şube sayısıyla müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı hedefleyen Alstone, çalışmalarına hız verdi. 3. şubesi olan  Nuruosmaniye Şubesi’ni de 2011 yılı içerisinde hizmete sunan Alstone, ürün yelpazesini genişleterek sektörel yeniliklere imza atmayı sürdürdü.

Alstone bugün; 3 şubesi, pırlanta ve sentetik taşlar satışı alanında uzmanlaşan kadrosu ve özgün çizgileri ile pazardaki en iddialı taş markalarından biri olarak yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Starting to operate in the organization of Altınbaş Holding in 2004, Alstone became one of the most important solution partners & suppliers of sector manufacturers with its wide product range and reliability in a very short time.

Since that time, with with its strong background & service quality, Alstone contributes to manufacturers for improving their imaginations and vision. Fantasy shaped diamonds like princess, drop,oval, marquise and spherical diamonds between D-J colour from 0,003 to 1,00 carat mostly take place in the stocks of Alstone.

İLETİŞİM / CONTACT

Cuhacı Han Branch
Kılıçcılar Sokak No:11

Kapalıçarşı / İSTANBUL

T: +90 (212) 512 54 28
F: 
+90 (212) 526 51 70

www.alstone.com.tr

Merkez / Head Office

Kuyumcukent Branch
29 Ekim cad. Kuyumcukent Atölye bloğu

zemin kat 9.sk no:9

yenibosna / bah

T:

+90 (212) 512 54 28
F:

+90 (212) 526 51 70

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page