top of page

ALTINBAŞ

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman

İmam Altınbaş

Atilla Keskin

Mücevherat Grubu Başkanı / Chairman of JG

Online Katalog

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Franchisor, Exporter, Wholesaler

Kategori / Category

Pazarlama Müdürü / Marketing Manager

Volkan Cacur

Kuruluş Tarihi / Date of Establishment

1975

Çalışan Sayısı / Employee

300

Mağaza Sayısı / Stores

120

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Carat / Ayar Grupları

Pırlanta, 14K, 18K, 22K

Diamond, 14K, 18K, 22K ,24k

Anahtar Kelimeler / Keywords

Zincir mağazacılık

Chain stores

ŞİRKET PROFİLİ COMPANY PROFILE

​​Kurulduğumuz ilk günden bu yana girişimciliğe olan inancımızı, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızı yitirmedik. Altınbaş Holding’in amiral gemisi olan Altınbaş Mücevherat şirketimiz, bu vizyonumuzun en önemli kanıtıdır. 1980’lerde dünya, Türkiye Mücevherat sektörünün varlığından haberdar değilken biz Altınbaş Mücevherat olarak küresel bir oyuncu olma vizyonuyla yurtdışına adım attık.

 

Dünyaya; ülkemizin bu sektördeki varlığını ve umut vaat eden potansiyelini anlattık! İcraatlarımızla kanıtladık! Bugün ise Türkiye’nin, Dünya Mücevher sektörünün en önemli merkezlerinden biri olduğunu görüyoruz ve Altınbaş markasının bu gelişimde önemli bir pay sahibi olmasının gururunu yaşıyoruz. Altınbaş Mücevherat olarak; tüm faaliyetlerimizle en başta Türk mücevher sektörünün gelişimini hedefledik. Biz büyürken, biz güçlenirken sektörümüz de bizimle birlikte gelişsin istedik. 60 yılı geçen tarihimizde; sektörümüzde dönüm noktası sayılabilecek birçok ilke imza attık.

 

Geleneksel değerlerle modernizmi harmanlayan, hikâyesi olan, temalı tasarımların üzerinde durarak sektörde liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılındaki hedeflerimizi de belirledik. Ülkemizin gerçekleştirmeyi hedeflediği 500 milyar dolarlık ihracat hedefine de katkı yapacak şekilde, Altınbaş Mücevherat Grubu olarak müşteri odaklı yaklaşımlarımız ve Ar-Ge yatırımlarımız ile 1.000 mağaza ile hizmet vereceğiz.

We have kept our belief in entrepreneurship and our innovative and creative perspective since the day of our foundation. Our company, Altınbaş Jewelry, the flagship of Altınbaş Holding, is the most important evidence of this vision of ours. In the 80’s, when the world was still unaware of the existence of a Turkish jewelry sector, we, Altınbaş Jewelry, stepped into the international arena with the vision of becoming a global actor.

 

We told the world about the existence of this sector in Turkey and its highly promising potential! We proved it with our performance! Today, we look at a Turkey that has become a prominent center for the international jewelry sector, and we take pride in Altınbaş brand being an important contributor to this advancement. As Altınbaş Jewelry, we aimed, in all our activities, first and foremost for the advancement of the Turkish jewelry sector. As we grow, we wanted our sector to grow and strengthen with us. In our over 60 years of history, we’ve put our name under numerous innovations which represent milestones in our sector.

 

Focusing on our thematic, conceptual designs which combine traditional values with modernism, we continue to hold our ground as the leading company in our sector. We have also determined our goals for the year 2023, the centennial of our republic. In a manner that would contribute to the export target of 500 billion dollars our country hopes to achieve, Altınbaş Jewelry, with a customer oriented attitude and sizable R&D investments, will be offering services at 1000 convenient locations. 

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Nuruosmaniye Caddesi  N:49

Cağaloğlu - Fatih / İSTANBUL

Türkiye

Tel: +90 212 455 29 00

Fax: +90 212 455 29 00

VİDEOLAR / VIDEOS

Altınbaş

Altınbaş

Altınbaş