top of page

CETAŞ

GENEL BİLGİLER / INFO

Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman

Cezo TAŞ

Rober TAŞ

Genel Müdür / General Manager

1974

Kuruluş Tarihi / Date of Establishment

150

Çalışan Sayısı / Employee

Online Katalog

Faaliyet Alanı / Classification

İhracatçı, Üretici, Toptancı

Exporter, Manufacturer, Wholesaler

Kategori / Category

Altın Takı

Gold Jewelry

Pazarlama Müdürü / Marketing Manager

Helena TAŞ

Aylık Kapasite / Monthly Production Capacity   

300 kg

İhracat Müdürü / Export Manager

Bülent TEKİNALP

Markalar / Brands

Cetaş, Carpe Diem

Carat / Ayar Grupları

9K, 14K, 18K, 21K, 22K

ŞİRKET PROFİLİ

COMPANY PROFILE

Kuyumculuğun kalbi olan Kapalıçarşı’da 1974 yılında Cetaş Kuyumculuk olarak altın takı imalatı ve toptan pazarlama amacı ile yola çıktık.

 

1985 yılında yapılan sektörün ilk ulusal fuarı olan İstanbul Kuyumculuk fuarına ilk katılımını gerçekleştirdik ve 1986 yılında ilk ihracatımızı yaparak tüm dünyaya açılan kapıları aralamaya başladık.

 

1992 yılında da ilk uluslar arası fuarını gerçekleştirerek dünya markası olma yolunda büyük bir adım attık. İtalya, Amerika, İsviçre, Hong Kong, Ukrayna, Rusya gibi birçok ülkede fuar katılımlarında bulunarak, Türkiye’ye dünya standartlarını getiren, özgün tasarımları ile mücevher alanında saygın bir yer edinen kurumlar arasında yerimizi aldık.

 

1995 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile merkezimizi Cağaloğlu Nuruosmaniye binamıza taşıdık. 2006 yılında Kuyumcukent’te dünyanın sayılı modern tesislerinden birini kurarak üretim kalitesini en üst seviyeye çıkaran Cetaş, çevreye, müşterilerine ve çalışanlarına değer veren vizyonuyla sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk duymaktadır.

Cetas jewelry is founded in 1974 in Istanbul. Company is focused on high quality fine gold jewelry production. The production is aimed to create desirable jewelry by using hollow chain, casting and stamping techniques.

Cetas’s success for more than 40 years is to design jewelry by using the latest technology with combination of handmade skills.

Cetas is investing to R&D department to improve the know-how of the company and to provide the variable market needs. Today company’s headquarter is based in Kuyumcukent district in an area of 2000sqm and the production sets up on environment friendly system. 

Cetas exhibits in to several international and national jewelry shows since 1989 and exporting all over the world since then. Creating desirable jewelry is one of the target on production process.

Flexibility on designs, customer services and famous luster on Cetas’s jewelry makes Cetas today one of the most preferred gold jewelry producer company in Turkey as well as in many countries.

İLETİŞİM / CONTACT

Nuruosmaniye Caddesi  N:30

Cağaloğlu - Fatih / İSTANBUL

Türkiye

Tel:

+90 212 455 29 00

Merkez / Head Office

Fabrika / Factory

Kuyumcukent 6. Fabrika 34196

 Bahçelievler / İSTANBUL

Türkiye

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page