top of page

EFE MOUNTING

GENEL BİLGİLER / INFO

Chief Executive Officer(CEO) / Baş Yönetici:

Adnan Can

Factory Manager / Fabrika Müdür :

Adnan Can
Sales Manager / Satış Müdürü :

Ali Can
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

2008

Faaliyet Alanı / Classification

Toptancı

Wholesaler

Kategori / Category

Gold, Mounting

Carat / Ayar Grupları

18K

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

1999 yılında kurulan Efe Montür, Türkiye ve uluslararası takı sektöründe 13 yıllık montür üretim tecrübesi, 35 bin yıldan fazla model yapısı sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında yeni model ve fiyat uygunluğu ile kendisini kanıtlamıştır.

Günün modasına uygun kaliteli, özgün tasarımlar yaparak montür üretimine yeni bir soluk getiren Efe Montür, montür üretiminde de kalite, farklılık ve titizliğin bir siögesi haline gelmiştir.

Uzun yıllardır aynı alanda üretim yapmak, firmamıza uzmanlık ve büyük bir tecrübe kazandırmış, genç, dinamik, uluslararası ve ulusal pazarları iyi bilen, günün ihtiyaçlarını iyi okuyabilen hızlı bir yapı ve ekip ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Efe Montur has beeen established in 1999. Efe Montur has proven to be one of the industry  leader an local and international markets with it's 13 years of experience,

over 35.000 unique designs, it's quality and it's competitive prızes.

Efe Mounting has become a symbol of accuracy, difference and quality at the mounting production and broughtand new vision to the industry by creating authentic, quality and fashionable designs.

Our compay has gained professionalizm and experience and being in the industry for a long time and we are serving our clients with the best manners possible by our young and dynamic team that knows the needs of the markets and the fashion.

İLETİŞİM / CONTACT

Nuruosmaniye Cad.
Türbedar Sk. No: 4/B
Nuruosmaniye-Eminönü-İstanbul
T:

+90 (212) 519 84 54
F:

+90 (212) 519 84 55
W:

www.efe-montur.com
E:

info@efe-montur.com

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page