top of page

ELIS JEWELLERY

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman / Yönetici :

Mustafa Hilmi Duman
General Manager / Genel Müdür :

Selcuk Yildirim
Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

Akin Gungor
Sales Manager  / Satış Müdürü:

Kaan Koc
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1986
Employee / İşçi Sayısı :

Over 100
Brands / Markalar:

Elis Jewellery, Amisos Jewellery

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Wholesaler, Importer, Producer,Exporter

Kategori / Category

Wedding Ring, Ring, Earing,
Wristlet, Bracelet, Chain, Collar,
Necklace, Pendant, Triple Set,
Complete Set

Carat / Ayar Grupları

Gold (22, 21, 18, 14, 10, 8K)

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Güneş kuyumculuk 1952 yılında kurulmuştur. Samsun faaliyetine 1980 yılında başlayan firmamız, pazar gereksinimleri ve teknolojik gelişmeler ışığında, müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde, rekabetçi ve yenilikçi biçimde yerine getirebilmek adına 1986 yılında Karadeniz bölgesinin ilk bilezik imalat atölyesini kurarak üretim faaliyetine başlamıştır.

Geçen süreç ve yeni gelişmelerin 50 yılı aşkın tecrübeyle harmanlanması sonucunda müşteri taleplerini en etkin şekilde karşılamak ve sürekli gelişimin yeni bir halkasını oluşturmak adına 2009 yılında Amisos markasını oluşturarak markalaşmış ve koleksiyonunu bilezik, alyans, 22 ayar fantezi ve 14 ayar ürünlerle tamamlamıştır. Bu ürün gruplarında Samsun yerel pazarının yanı sıra tüm ülkede iç pazarda faaliyetini genişletmiştir. Bunu yaparken sürekli olarak kaliteli ürünü ve hizmeti, en efektif şekilde müşterilerine sunmak üzere kendisini geliştirmiştir.

Güneş kuyumculuk bünyesindeki perakende ve toptan hizmetlerinin ve mevcut ürün gamının yanında hem iç pazar taleplerini karşılamak hem de dünya pazarında hizmet verebilmek adına 2015 yılında Elis markası ile İtalyan tasarım ve moda anlayışını ürünlerine taşımıştır. Bu amaçla İstanbul Kuyumcukent’te kurduğu yeni üretim tesisini tamamen bu ürün gamına ayırmıştır.

Bugün gelinen noktada, üretimini yaptığı tüm ürün gruplarında hazırlamış olduğu birbirinden şık ve özgün yüzlerce ürünü tüm müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Gelişmiş satış ve satış sonrası faaliyetleri, müşteri odaklı çalışma prensibi ve gelişmiş garanti sistemi ile Güneş kuyumculuk tüm müşterilerine ve iş ortaklarına arzu ettikleri kaliteyi ve estetiği sunmaya devam edecektir.

Güneş Kuyumculuk has been established in 1952. Our company which has started it’s Samsun operation in the year of 1980, started to it’s manufacturing operation in 1986 by establishing the first bangle manufacturing facility in Black Sea Region in order to supply the customers’ needs in most proper, competitve and innovative way according to market’s requirements and technological developments.

As a result of blending it’s over 50 years experience and new developments it has been completed branding by establishing Amisos brand in 2009 with the aim of comforting customer’s needs and as a new circle of continuous innovation and complete it’s collection with the bangles, wedding rings, 22 K design goods and 14 K products. Güneş Kuyumculuk has increased it’s trade operations not only in Samsun but also for the whople domestic market of Turkey for these product ranges.

Besides the retail and whosale operations and current product range, in order to supply domestic demand and to serve world markets Güneş Kuyumculuk has established Elis brand in 2015 and with this brand it has adopt Italian design and fashion concept to it’s products. It has dedicated the whole new manufacturing facility that established in Istanbul Kuyumcukent to this product range.

At this point, Güneş Kuyumculuk offers hundreds of products which is stylish and unique than each other to all customers’ taste.

Güneş Kuyumculuk will go on presenting desired quality and aesthetics to all it’s customers and business partners together with developed sales and after sales services, customer oriented business concept and advanced warranty system. 

İLETİŞİM / CONTACT

Kuyumcukent A.V.M. Blogu,
Kristal Sokak No: 303
Yenibosna / İstanbul / Turkey
Tel:

+90 362 432 80 90
Web:

www.byelis.com
E-Mail:

info@byelis.com

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page