top of page

GEÇEN GOLD

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman  / Müdür :

Ahmet Geçen
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1994
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

Midlle East, Europa, Asia,
North Africa

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, Exporter,
Wholesaler

Kategori / Category

Gold Jewelry

Carat / Ayar Grupları

14 K, 18K, 21K, 22K

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Her şeyin bir aşkla başladığı Geçen Kuyumculukta, yıllar içinde geçen her gün markamızı bir adım daha yukarıya taşıma telaşı içinde olduk. Yıllar önce büyük bir azimle çıktığımız yolda, siz değerli müşterilerimize sürekli özgün, farklı ve etkileyici tasarımlar sunma gayretinde olduk.
1994 yılında adım attığımız kuyumculuk sektörüne, 1997 yılından itibaren “Geçen Kuyumculuk” markamızla devam etmekteyiz. Ana temel olarak firmamıza seçtiğimiz " Kalite, estetik ve Zarafet" sloganı; üretim ve tasarım aşamalarında üzerinde durduğumuz en önemli başlıklardır.
Üretici kimliğimizin bize verdiği bilgi ve heyecan ile ekip olarak üretimin her aşamasında gösterdiğimiz dikkati, modern teknolojiden de yararlanarak en iyi ürün kalitesini yakalamak amacındayız. Markalaşma yolundaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, gelecekte de kalıcı işler yapmak için hertürlü çabayı gösterme konusunda kararlıdır.
İnce bir dantel dokurcasına büyük bir emek ile hazırladığımız birbirinden güzel setlerimiz ve takılarımız takı severlere armağan olsun. Kaliteyle GEÇEN bir ömür, geçici olmayan kalıcı başarılar ortaya koyacaktır…

In 1994, we stepped jewelery industry since 1997 "Last Jewellery" brand name to continue. Choose our company as the main core "of quality, aesthetics and elegance" slogan, the most important topics that we stand on the stages of production and design.

Information given to us by the manufacturer with the thrill of our identity as a team in which attention to every stage of production, making use of modern technology, the aim is to capture the best product quality. Closely followed developments in the way of branding our company in the future, any kind of effort to make the show permanently committed to the work.

With great effort dokurcasına a fine lace and jewelry and jewelry lovers gift sets are very beautiful to get prepared. A lifetime of quality, lasting success will reveal the non-volatile ...

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Factory:
Molla Fenari Mahallesi,
Nuruosmaniye Caddesi
Orient Bazaar, Kat:5, No:504
Cağaloğlu / Fatih / İstanbul
Tel:

+90 212 528 20 72
Fax:

+90 212 514 41 08
Web: www.gecengold.com
E-Mail: info@gecengold.com

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page