top of page

GNR GOLD

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman  / Müdür :

Nurettin Guner
General Manager / Genel Müdür :

Ibrahim Guner

Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

Ozgur Guremen
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1984
Employee / İşçi Sayısı :

45
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

North & South American,
Far Eastern and Middle Eastern Countries

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Wholesaler, Producer and
Exporter

Kategori / Category

Ring, Earring, Bracelet, Chain,
Collar, Necklace, Pendant, Triple
Set

Carat / Ayar Grupları

Silver, Gold (22K, 21K, 18K,
14K, 10K, 9K, 8K,)

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Firmamız kuyumculuk sektörüne 1984 senesinde başlayarak bugüne kadar engin tecrübe, modern çizgi, ve yenliklerinden ödün vermeden ulaşmıştır. 2012 yılında modern çağa ayak uydurmak adına çizgisini tamamen yenilemiş olup yeni ünvanıyla , başarısından ve vizyonundan hiç ödün vermeden sektöre yön vermeye devam etmektedir.

2012 yılından sonra GNR ailesi olarak başarılı ve sistemli çalışmaları neticesinde çok kısa bir sürede eski teknoloji ve imkanlarını arttırarak sekörde lider firmalardan biri konumuna ulaşmıştır. Türk kuyumculuk sektörüne hizmet etmeyi benimseyen firmamız sürekli yenilik yapmayı, kaliteden ödün vermemeyi ve her zaman en iyi fiyat garantisini vizyon edinmiştir. Bu bağlamda istikrarlı bir şekilde yoluna hiç hız kesmeden devam etmektedir.

Firmamız 2012 yılından bu yana %60 Ortadoğu %40 yerli piyasa olmak üzere sektöre hizmet vermektedir. Sadece altın takı üretimi yapan firmamız talebe gore her ayar üretmektedir.

Firmamızın Yönetim kurulu başkanlığını Nurettin GÜNER yapmakta olup uzman kadrosuyla başarılarına devam etmektedir…

Our company has reached the jewelery industry in 1984 and has reached today without compromising its vast experience, modern line, and innovations. In order to keep up with the modern era in 2012, the line has been completely renewed and continues to direct the sector without sacrificing any new title, success or vision.

As a result of successful and systematic work as a GNR family after 2012, it has become one of the leading companies in the sector by increasing old technology and opportunities in a very short period of time. Our company, which adopts to serve Turkish jewelry sector, has a vision of constantly innovating, not sacrificing quality and always guaranteeing the best price. In this context, it continues steadily without fail.

Our company has been providing services to the Middle East since the year 2012, with 60% of the domestic market. Our company which produces only gold jewelry produces students gore every setting.

Nurettin GÜNER is the chairman of our company's board of directors and continues to succeed with its expert staff ...

İLETİŞİM / CONTACT

Yenibosna Merkez Mah.,
Kuyumcular Sok., No:4, Istanbul
Vizyon Park, C1 Blok, 10. Kat No: 1017-1018-1019,
Bahcelievler, Istanbul, TURKEY
Phone:

+90 212 603 22 25
Web:

www.gnrgold.com

Merkez / Head Office

VİDEOLAR / VIDEOS

GNR Gold

GNR Gold

Şimdi İzle

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page