top of page

İSHAKOĞLU

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman  / Müdür:

Mehmet Murat İshakoğlu
Ahmet İshakoğlu

General Manager / Genel Müdür :

Kadir İncedalkesen

Employee / İşçi Sayısı :

100

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, exporter,
wholesaler

Kategori / Category

Ring, half set, pendant, full sets,
hollow bracelets, bracelet.

Carat / Ayar Grupları

8K, 9K, 14K, 18K, 21K, 22K.

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

İshakoğlu Kuyumculuk 1986 tarihinde Mehmet Murat İSHAKOĞLU tarafından kurulmuş, 90’lı yıllarda ivmelenerek büyümüş ve dünyanın her ülkesine ihracat yapabilecek kapasitede, sektörde çok önemli bir yeri olan profesyonel bir firma haline gelmiştir. 
Son teknolojiyle donatılmış tasarım ve üretim zinciri, yılda 2.500 kg.’a varan üretim kapasitesi, profesyonellerin başı çektiği 100 personeli aşkın deneyimli kadrosu ile yüzük tasarım ve üretiminde lider konumdaki İshakoğlu Kuyumculuk, yarım set, tam set, kelepçe, kolye ucu, küpe gibi ürünlerin tasarımını ve üretimini de de tüm ayarlarda gerçekleştirmektedir. 
Kurumsal kimlik yapılanmasını tamamlamış, farklı ülkelerde yılda 8 fuara katılan İshakoğlu Kuyumculuk’un tüm üretiminin yaklaşık %80’ini dünya ülkelerine yaptığı ihracatlar oluşturmaktadır. Premier ve Quatris markalarıyla altın takı ve pırlanta sektörlerinde faaliyet gösteren İshakoğlu Kuyumculuk, akıllıca yatırımlarla güçlendirdiği markalarını sektörün tamamının tanımasının gururunu yaşamaktadır.

İshakoğlu Jewelery has been established by Mehmet Murat İSHAKOĞLU in 1986 and has grown rapidly since its 90's and has become a professional company with a very important place in the sector which can export to every country of the world.

Ishakoglu Jewelery, a leading position in the design and production of rings, with its design and production chain equipped with the latest technology, production capacity of up to 2,500 kg per year and its experienced staff of more than 100 staff led by professionals, Design and production in all settings.

İshakoğlu Jewelery, which has completed corporate identity structuring and participated in 8 different fairs in different countries every year, constitutes exports made to world countries by about 80% of all its production. Ishakoglu Jewelery, which operates in the gold jewelry and diamonds sectors with Premier and Quatris brands, is proud of recognizing all the brands that it strengthens with smart investments.

İLETİŞİM / CONTACT

29 Ekim Caddesi
Kuyumcukent Atölye Bloğu
2. Kat 5. Sk. No:21
Yenibosna / İstanbul
T: +90 (212) 444 09 95
F: +90 (212) 603 10 95
W: www.ishakoglugold.com
E: info@ishakoglugold.com

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page