top of page

REKLAMLARINIZA KOSGEB DESTEGI

Altın Dünyası Dergisi Reklamları KOSGEB Destekleri Kapsamında

İngilizce ve Türkçe yayınlanan Altın Dünyası ile sadece Türkiye’ye değil ihraç pazarlarına da ulaşabilir, KOSGEB desteklerinden faydalanarak reklam giderinizi %50 azaltabilir, yıllık 7.500 TL, 3 yıllık 15.000 TL’ye kadar destek alabilirsiniz.

“KOSGEB’den faydalanabiliyor muyum?”

KOSGEB tanıtım desteği kapsamında Altın Dünyası’na verdiğiniz reklamların ödemelerinin %50’sini ya da 7.500 TL’lik kısmını geri alabilirsiniz.(KOSGEB destek üst limiti 7.500 TL’dir.) Dergimiz yabancı dilde hazırlandığı ve yurt dışında da dağıtıldığı için  pek çok firma bu avantajı kullanmaktadır.

 

“İşlem takibi nasıl yapılıyor?”

Yeni değişen Kosgeb sitemi ile e-devlet üzerinden işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Gerekli bilgi desteğini ekibimiz size sağlamaktadır. 

 

“Ödeme yapıyor muyum?”

Başvurunuz KOSGEB tarafından onaylanmadan hiç bir ödeme yapmıyorsunuz. KOSGEB başvurunuz kabul edildikten sonra ilanlarınızı yayınlamaya başlıyoruz. Destek onayınız çıkmazsa reklam çalışması yapmak zorunda değilsiniz. 

 

“Dergi yurtiçinde nerelere dağılıyor?”

Altın Dünyası 10 yıldır Türkiye’deki binlerce noktaya ücretsiz olarak dağıtılıyor. (İstanbul ve Anadolu’daki perakendeciler, Nuruosmaniye, Kapalıçarşı ve çevresi, Şerefefendi, Çemberlitaş, Kuyumcukent, Vizyon Park, Yenibosna’daki fabrikalar, Marmara Sanayi Sitesi, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Bakanlıklar, TBMM, Bankalar, Ticari Ateşelikler ve konsolosluklar)

 

“Dergi Yurtdışında nerelere dağılıyor?”

Altın Dünyası, yurt dışındaki bir çok alıcı firmadan oluşan  listemize kargo ile gönderilir. Bunun yanısıra bizzat ziyaret ettiğimiz yurt dışı fuarlar ve sektörel uluslararası organizasyonlarda da elden dağıtım yapılır.

 

“En az kaç aylık anlaşma yapmam gerekiyor”

 

Dilediğiniz sayıda ilan kullanabilirsiniz.12 aylık anlaşma yaparak özel indirimden de faydalanabilirsiniz.

bottom of page