top of page

MAMUŞ

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman of Board /Yönetim Kurulu Başkanı :

M. Ali Şengül

General Manager / Genel Müdür :

Rıfat İyigün
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1980
Employee / İşçi Sayısı :

50
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

UAE, Iraq, Iran, Saudi Arabia, Egypt,
Algiers, Lebanon, Palestine,
Israel in the Middle East,Germany,
France, Lithuania, Spain, America,
Russia

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, Exporter,
Wholesaler

Kategori / Category

Gold

Carat / Ayar Grupları

Gold (8,9,10,14,18,21,22k)

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Yaklaşık 35 yıldır sektörde var olan firmamız 1987 yılında ŞENGÜL KUYUMCULUK TURİZM TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adını alarak yılların bilgi ve birikimini MAMUŞ markası altında toplayıp, kalite ve hizmetten ödün vermeden bugünlere özveriyle taşımıştır.

Bu amaç doğrultusunda 1 fabrika, 3 atölye, 2 toptan ve 1 perakende mağazasıyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Bilezikte bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız 3000’i aşkın özgün modeliyle ülkemizin de önder firmalarından biridir. İmalat ve toptancılık dalında faaliyet gösteren firmamızın ürün gamında 8,9,10,14,18,21,22 ayar imalatı yapılabilen bilezik, bileklik, takım, kolye, küpe, yüzük vb. ürünler bulunmakta ve her geçen gün ar-ge çalışmalarıyla yeni ürün gamı desteklenmektedir.  

İç piyasa çalışmaları başarılı ve düzenli bir şekilde devam eden firmamız ihracat çalışmalarıyla da bu başarısını devam ettirmektedir. 2010 yılına kadar çeşitli aracı firmalarla ihracat gerçekleştiren firmamızın ürünleri Ortadoğu’da; BAE, Irak, İran, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Libya, Ürdün, İsrail,  Avrupa’da; Almanya, Fransa, Litvanya , İspanya, Amerika ve Rusya pazarlarında alıcılarla buluşmuş ve beğeniyle karşılanmıştır.

2010 yılında ihracat departmanını kuran firmamız, bu amaç doğrultusunda ürünlerini kalite ve hizmetten ödün vermeden pazarlamayı ve yeni pazarlara ulaşmayı sürdürmektedir.

Bilezik denilince ilk akla gelen marka olan Mamuş Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Our company, which has been in the sector for about 35 years, was founded in 1987 by ŞENGÜL KUYUMCULUK TURİZM TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. Taking the name of ŞTİ, we gathered the knowledge and experience of years under the brand of MAMUŞ and devoted ourselves to this day without sacrificing quality and service.
To this end, it continues to provide services to the sector with 1 factory, 3 workshops, 2 wholesales and 1 retail store. Our firm which has progressed with sure steps in becoming a world brand in bracelet is one of the leading companies of our country with more than 3000 original models. Our company, which operates in manufacturing and wholesale sector, can produce bracelets, bracelets, bracelets, necklaces, earrings, rings and so on which can be manufactured in 8,9,10,14,18,21,22 calories. Products are available and new product range is supported with ar-ge works every day.
Our company continues its success with its exporting studies, which continues its domestic market studies successfully and regularly. The products of our company, which has been exporting with various intermediary companies until 2010, BAE, Iraq, Iran, Saudi Arabia, Egypt, Algeria, Libya, Jordan, Israel, Europe; Germany, France, Lithuania, Spain, USA and Russia.
Our company, which established the export department in 2010, continues to market its products in line with this aim without sacrificing quality and service and reach new markets.
As Mamuş Jewelery, which is the brand that comes to mind first as a bracelet, we are proud to see our esteemed customers among us.

İLETİŞİM / CONTACT

29 Ekim Cad. Köyaltı Mevkii
Kuyumcukent Sitesi
Atölye Blok 5.Kat 5.Sok No:17
Yenibosna İstanbul-Turkey
T: +90 212 603 15 82
F: +90 212 603 04 60
M: mamusgold@hotmail.com
W: www.mamuskuyumculuk.com

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page