top of page

MERRILY

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman of Board /Yönetim Kurulu Başkanı :

İlhami Öztek

General Manager / Genel Müdür :

Barış Bostancı

Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

Yunus Emre Öztek

Sales Manager / Satış Müdürü:

Yusuf Ümit Ermurat
Export Manager  / İhracat Müdürü:

Zeynel Abidin Yeldan
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1993
Employee / İşçi Sayısı :

89
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

USA, Germany, Belgium, Bulgaria,
China, UAE, Indonesia, Philippines,
France, India, Hong Kong, UK, Iran,
Spain, Switzerland, Caribbean

Online Catalogue :

www.merrily.com.tr

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, Exporter,
Wholesaler, Retailer

Kategori / Category

Ring, Bracelet, Earring, Bangle

Carat / Ayar Grupları

Gold (8, 9, 14, 18, 21, 22),
Silver, Platinium, Gold&Silver

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Merrily, kurulduğu ilk günden bugüne mükemmele ulaşmak için çalışıyor. Benzersizliği de tam olarak burada başlıyor. İleri görüşlü ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya modasına yön veren, sınırları aşmış evrensel tasarımlar ortaya çıkıyor. Klasik ve çağdaş izleri bir araya getirerek, eşsiz bir işçilikle hazırladığı tasarımlar, zaman ve trendler arasında muhteşem kombinasyonlar oluşturuyor. Dünya çapında saygı gören sofistike tarzı, bir ömür boyu temennisiyle atılan her adımda, zamansız bir şıklık kavramı yaratıyor.

Mükemmeliyetçi felsefesi nedeniyle tüm Merrily alyans koleksiyonlarında, araştırma-geliştirme aşamasından üretime, sunumdan satış sonrası hizmetlere kadar büyük bir titizlik gösteriliyor.

Merrily, yaratıcılık tutkusu ve teknolojisiyle kendini yüksek standartlar yaratmaya adamış bir marka olarak, tasarımlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Hala alyanslarınızı seçmediyseniz göz atmanız gereken bir yer daha var!

Hayatınızın dönüm noktasında, sevginiz kadar değerli Merrily Alyans sayesinde şıklık ile tanışacaksınız.

Tüm dünya kültürlerinde alyans evliliğin en önemli simgesidir. Türkiye’nin yalnızca alyans üreten ilk markası Merrily, üstün hizmet anlayışıyla sizi bekliyor. Her geçen yıl çok hızlı bir şekilde değişen ve çeşitlenen alyans modelleri ile çiftlere onlarca çeşit sunuyor. Alyanslarınızın içlerine eşinizin ismini ve nişan/nikah tarihlerini yazdırarak daha özel bir çift alyans sahibi de olabilirsiniz.

Evliliğin en önemli simgesi ve hatırası olarak uzun yıllar kullanılacak olan alyanslar, dikkatli bir şekilde, parmağınıza en uygun ölçüde seçilmelidir. Alyanslar, genelde bayanlarda altın erkeklerde ise gümüş ya da beyaz altın olarak alınmaktadır. Bu alyansların gramları istenilen ağırlığa göre ayarlanabilir. Alyans fiyatlarını belirleyen diğer etken ise üzerindeki işçiliktir. Üzerindeki motifin işleme süresi ve zorluğuna göre fiyatta oynamalar olabilir.

Merrily aims to reach perfection since the day it was established. This is where its uniqueness begins. Merrily creates universal designs that exceed limits thus shaping the worlds fashion with its visionary and innovative approach.

Uniquely crafted designs combining classic and modern styles establish perfect combinations between time and trends. Its globally respected sophisticated styles creates a concept of timeless elegance in each step taken for a lifetime wish. 

From the research & development stage to production, presentation and after sales services, all Merrily wedding ring collections are handled with meticulous care. 

As a brand that is dedicated to create high standards with its passion for creativity and technology, Merrily continues to meet its design with its customers.

İLETİŞİM / CONTACT

Kuyumcukent
AVM Bloğu Turkuaz Sokak K:1 No:492-493
Yenibosna İstanbul/Turkey
Phone:

0212 603 00 91
Fax:

0212 603 00 96
Web:

www.merrily.com.tr
E-Mail: info@merrily.com.tr

Merkez / Head Office

VİDEOLAR / VIDEOS

MERRILY

MERRILY

MERRILY
Video ara...
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
BARIŞ BOSTANCI MERRILY ALYANS IJS MART 2017

BARIŞ BOSTANCI MERRILY ALYANS IJS MART 2017

01:23
Videoyu Oynat
MERRILY BARIS BOSTANCI EKİM 2017 IJS FUAR YORUMU

MERRILY BARIS BOSTANCI EKİM 2017 IJS FUAR YORUMU

00:58
Videoyu Oynat

ÜRÜNLER / PRODUCTS