top of page

MİLAN JEWELLERY

GENEL BİLGİLER / INFO

Company Owner / Şirket Sahibi :

Gebro Tok / Tuma Tok

General Manager / Genel Müdür :

Michael Tok

Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

Murat Cansu
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1974
Employee / İşçi Sayısı :

43

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manufacturer, Exporter,
Wholesaler

Kategori / Category

Ring, Bracelet, Earing, Bracelet,
Cross, Mini Set, Pendant

Carat / Ayar Grupları

Gold (8, 9, 10, 14, 18, 22, 24),
Silver, Platinium, Gold&Silver,
etc.

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

1974 yılında butik bir atölye olarak temellerinin atıldığı Milan Kuyumculuk, yıllarca birbirinden başarılı çeşitli takı gruplarındaki üretimiyle hızla başarı basamaklarını tırmandı. Sektör içinde kaliteli işçiliği ile yükselen ve 1994 yılında kurumsal kimliğini oluşturarak, firmasını çok daha geniş kitlelerin tanıyacağı platformlara taşımayı hedefledi. Bu düşünceye paralel olarak 2000 yılında ihracat çalışmalarına başlayan firmamız, şu an itibariyle 4 kıtada onlarca ülkeye ürünlerini sunmaktadır.

Milan, üretici kimliğinin verdiği bilgi ve tecrübe ile kaliteli ürünlerini başarıyla hayata geçirmeye devam etmektedir. Hem ülke içinde hem de ülke dışında geniş bir müşteri portföyüne sahip olarak markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kuyumcukent’teki üretim merkezi ve Nuruosmaniye’deki toptan satış mağazası ile istikrarlı büyümeyi ve daha geniş kitlelere hizmet sunmayı planlamaktadır.

10 ayardan 18 ayara kadar üretim yapma gücüne sahip olan Milan Kuyumculuk, yıl içinde sürekli yeni modellerini üretim bandından çıkarmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutması bakımından sektörün örnek markalarından biri olmaktadır. Bugünü değil yarınları düşünen bir anlayışa sahip olan Milan, yeni nesil ile aynı hassasiyet içinde geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

In 1974, Milan Jewelery, whose foundations were laid as a boutique workshop, quickly stepped up the success stages with the production of various successful jewelery groups for many years. It aimed to move to the platforms which will be known by its wider masses by establishing its corporate identity in 1994 with the rising quality workmanship within the sector. In parallel with this idea, our company which started exporting studies in 2000, currently presents its products to 4 continental countries.
Milan continues to pass on a successful life with quality products with the knowledge and experience of the manufacturer. Having a large customer portfolio both within the country and abroad, it is proceeding with confident steps towards branding. With the production center in Kuyumcukent and the wholesale store in Nuruosmaniye, it plans to grow steadily and provide service to wider masses.
Milan Jewelery, which has the power to produce from 10 to 18 months, is constantly releasing new models from its production band during the year and becoming one of the industry's exemplary brands in terms of keeping customer satisfaction at the highest levels. With an understanding of tomorrow, not today, Milan is confidently moving forward with the same sensitivity as the new generation.

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Wholesale:
Molla Fenari Mah.
Şerefefendi sk. No:41
Nuruosmaniye-Fatih/İstanbul
Factory Address
İstanbul Vizyon Park Merkez
Plaza C2 Atölye Blokları
Kat:1 No:48-49
Yenibosna - İstanbul / Turkey
Tel : +90 (212) 519 90 42 pbx
Fax: +90 (212) 519 90 45
G: +90 530 175 87 87
Web: www.milanjewellery.com
E-Mail: info@milanjewellery.com

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page