top of page

2017'DE PAZARLAMA DEPARTMANINIZI BİZ YÖNETİYORUZ 

2017'de sadece Altın Dünyası'nın basılı dergi formatı ile değil, ücretsiz olarak firmanıza özel tasarlanan ve içeriği Altın Dünyası tarafından sizin adınıza  yönetilen web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve e-mail yazılımınızdan oluşan FİRMANIZA ÖZEL MEDYA PLATFORMUNUZ ile hedef kitlenize çok daha etkin bir şekilde ulaşacaksınız. Ayrıca Altın Dünyası'nın dijital platformları ile etkinliğinizi daha da arttıracak, GARANTİLİ KOSGEB TEŞVİK SİSTEMİ ile reklam giderlerinizi azaltacaksınız. Üstelik KOSGEB takip işlemleriniz de anlaşmalı firmamız tarafından takip edilecek.  

2017'DE

PAZARLAMA DEPARTMANINIZI BİZ YÖNETİYORUZ

2017'de sadece Altın Dünyası'nın basılı dergi formatı ile değil, ücretsiz olarak firmanıza özel tasarlanan ve içeriği Altın Dünyası tarafından sizin adınıza  yönetilen web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve e-mail yazılımınızdan oluşan FİRMANIZA ÖZEL MEDYA PLATFORMUNUZ ile hedef kitlenize çok daha etkin bir şekilde ulaşacaksınız. Ayrıca Altın Dünyası'nın dijital platformları ile etkinliğinizi daha da arttıracak, GARANTİLİ KOSGEB TEŞVİK SİSTEMİ ile reklam giderlerinizi azaltacaksınız. Üstelik KOSGEB takip işlemleriniz de anlaşmalı firmamız tarafından takip edilecek.  

2017 SEKTÖREL İLETİŞİM PLANINIZ

Altın Dünyası

Altın Dünyası Yayın Grubu hedef kitleye ulaşmak için 2 farklı platform kullanır. Bunlar;

A- FİRMAYA ÖZEL MEDYA PLATFORMLARI: Her firmaya özel ücretsiz olarak kurulan ve Altın Dünyası'nın konusunda uzman ekibi tarafından sürekli güncellenen web sitesi, sosyal medya hesapları ve e-mail platformlarıdır.

B-ALTIN DÜNYASI PLATFORMLARI: Altın Dünyası dergisi ile basılı dergiyi destekleyen İngilizce ve Türkçe web siteleri, sosyal medya hesapları ve binlerce sektörel e-mail adresinden oluşan e-mail marketing platformlarıdır.

KOSGEB GERİ ÖDEME GARANTİLİ 10.000 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

A- FİRMALARA ÖZEL ÜCRETSİZ MEDYA PLATFORMLARI

Altın Dünyası Yayın Grubu tarafından geliştirilen ve iş ortağı reklam veren firmaların her birine özel ücretsiz olarak kurulan platformdur. Platform birbirini bütünleyen 3 bölümden oluşur. Bunlar;

 

1- Özel tasarıma sahip web sitesi/blog,

2- Sosyal medya hesapları,

3- E-mail platformlarıdır.

1- Özel Tasarıma Sahip Web Sitesi / Blog

Her firmaya özel web sitesi / blog tasarlanır. Bu web sitesinde firma ile ilgili çıkan haberler yayınlanır. Aynı zamanda firmanın koleksiyonları da web sitesine girilir. Sitedeki firmaya özel haberler ve ürün koleksiyonları ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarında ve binlerce sektör mensubuna gönderilen e-mail platformunda paylaşılır. Bu web sitesi, firmanın dijital dünyadaki kurumsal hafızası olmak üzere tasarlanmıştır. Google aramaları ve mobil görüntülenme için özel olarak programlanan sitede, bir web sitesinde olması gereken, ''Hakkımızda'', ''İletişim'', ''Koleksiyonlar'', ''Haberler'' vb. her alan yer almaktadır. Bu site her ne kadar firmanın ana sitesini desteklemek ve dijital platformlarda paylaşım yapmak amacıyla kurulmuş olsa da dileyen firmalar ana site olarak da kullanabilirler. 

 

Sitenin tasarımı, programlaması ve düzenli olarak içerik yönetimi Altın Dünyası'nın konusunda uzman ekibi tarafından ücretsiz olarak yapılır. 

Örnek siteyi incelemek için tıklayınız;

2- Sosyal Medya Hesapları

Her firmaya özel Facebook, Twitter ve Linkedin sosyal medya hesapları açılır ve Altın Dünyası tarafından yönetilir. Altın Dünyası tarafından üretilen ve firmanın web sitesine girilen haberler bu sosyal medya hesaplarında da paylaşılır. 

Sosyal medya platformları, haberlerinizi ve koleksiyonları daha geniş kitlelere duyurmanıza yardımcı olmakla birlikte web sitesi trafiğinize ve Google aramalarında yer almanıza da ciddi katkı sağlar. 

Örnek sayfayı incelemek için tıklayınız;

3- E-Mail Marketing Platformu

Veri bankanızdaki binlerce mevcut ve potansiyel e-posta adresine belirli periyodlarla gönderilecek olan özel tasarlanmış e-mail hedef kitlenize ulaşmada en önemli araçlardan biridir. 

Bu platform Altın Dünyası tarafından her firmaya özel olarak tasarlanır. Firmanıza ait haberler ve yeni koleksiyonlar hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaştırılır.

Düzenli e-mail datası olmayan firmalar Altın Dünyası Yayın Grubu'nun binlerce e-posta adresinden oluşan yerli ve yabancı müşteri datasından faydalanabilirler.

B- ALTIN DÜNYASI PLATFORMLARI

2004 yılında kurulan Altın Dünyası Yayın Grubu, Altın Dünyası Dergisi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki sektör mensuplarına her ay düzenli bir şekilde ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

2014 yılından bu yana İngilizce ve Türkçe yayınlanmaya başlayan Altın Dünyası, ihracatçı firmalarımızın hedef pazarlarda tanıtılmasında da önemli rol oynamaya başlamıştır.

Altın Dünyası, dijitalleşme stratejisi çerçevesinde internet teknolojilerinin daha etkin kullanılması ile ilgili olarak, reklam verenlerin hedef kitlelerine daha etkin bir ekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla dijital platformları da kullanıma sokmuştur. Bunlar;

1- Türkçe ve ingilizce Haber Blogları : www.altindunyasidergisi.comwww.altindunyasionline.com

2. Sosyal Medya Hesapları

3- E-Mail Marketing Platformu (Türkçe ve İngilizce)

1- Türkçe ve İngilizce Haber Portalları

Google arama motorunda daha başarılı sonuçlar almak ve yurtdışına yönelik özel içerik hazırlayabilmek için Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 web sitesi tasarlanmıştır.  Altın Dünyası Dergisi'nde yer alan haberleriniz ve daha fazlası Türkçe ve İngilizce web sitelerinde geniş kitlelere ulaştırılır. 

2- Sosyal Medya Hesapları

Altın Dünyası'ndaki haber ve reklamlarınızın hedef kitlenize ulaştırılmasında ve etkileşimin ölçülmesinde sosyal medya hesapları son derece etkin bir rol oynamaktadır. Altın Dünyası'nın Facebook, Twitter ve Instagram hesapları ile hedef kitlenize ulaşma etkinliğinizi arttırırsınız. 

3- E-Mail Marketing

Altın Dünyası dergisinde yer alan haberler, haftalık olarak Altın Dünyası Yayın Grubu'na ait yerli ve yabancı binlerce adresten oluşan mail grubuna ''Haber Özetleri'' formatında haftalık periyodlarla gönderilir.

REKLAMLARINIZA KOSGEB DESTEĞİ

İngilizce yayınlanan ve yurt dışına dağıtılan Altın Dünyası dergisine vereceğiniz reklamların yıllık 7.500 TL'ye kadar kısmı KOSGEB TANITIM DESTEĞİ kapsamındadır.

 

KOSGEB takip işlemleriniz anlaşmalı danışmanlık firmamız tarafından, sizin adınıza ücretsiz olarak takip edilir.

Siz de çok sayıdaki reklam veren iş ortağımız gibi KOSGEB desteklerinden faydalanarak reklam giderlerinizi azaltabilirsiniz.

 

 

bottom of page