top of page

SADE İŞ MOUNTING JEWELLERY

1111x317_px_altın_dünyası_web_sitesi

GENEL BİLGİLER / INFO

Chairman / Müdür :

Mustafa AKIN
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1981

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Türk Kuyumculuk Sektörünün kalbi olan Kapalıçarşı’da 1981 yılında mütevazı bir atölye olarak kurulan, bugün Türkiye ve dünyada montür alanında geldiği nokta ile adından söz ettiren Sade İş, kurulduğu günden bu yana mütevazılığını koruyarak, ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzün sürekli yenilenen taleplerini karşılamak üzere Geleneksel Türk Kuyumculuğunu dünya piyasaları ile entegre ederken, bugün montür piyasasına yön veren bir firma konumuna gelmiştir.

Kuruluşunu takip eden süreçte; İstanbul’la başlayan, ardından New York, Dubai, Mumbai, Macau, Basel, St. Petersburg, Madrid, Vicenza, Las Vegas, Hong Kong ve Bangkok gibi birçok uluslar arası fuar açılımlarıyla vizyonunu genişleterek yurt içi ve yurt dışında bilinirliğini arttırmış, yıllar içinde montür alanında dünyanın en iyi firmaları arasında yerini almıştır.

Ülke genelinde Akdeniz, Ege ve İstanbul’da faaliyet gösteren ve yurt dışında geniş faaliyet alanları bulunan Sade İş, ağırlıklı olarak Orta Doğu, Amerika ve Avrupa’ya ihracat gerçekleştirmektedir. Ürün portföyünde 18 ve 14 ayar montür olmak üzere; yüzük, kolye ucu, küpe, alyans, gerdanlık, gerdanlıklı ve kolye uçlu setler, bileklik, bilezik, dini semboller, kravat iğnesi, kol düğmesi, taç vb. çok çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Her geçen gün yenilerinin eklendiği on binlerce modeli, yıllardır ödün vermediği yüksek ürün kalitesi, rekabetçi fiyatları ve profesyonel ekibiyle, birer dostu olarak gördüğü müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak montürdeki ilk tercihleri olmayı hedefleyen Sade İş, müşterilerini başarısının sevincini paylaşmaya davet etmektedir.

Sade Is Mounting Jewellery has been active in the Old Bazaar, the heart of the Turkish Jewellery Sector, since 1981, is a brand that is well known and in demand both in Turkish Jewellery sector and all over the World.

Knowing the heardness of keeping the leadership and being a current issue all the times, Sade Is has been increasing it’s sales with his professional salesman team both in domestic and World market without making concession about it’s quality and prices.

Sade Is which integrates traditional Turkish Jewellery mind with World markets, has become in a position of directing the markets all over the World by exhibiting with it’s tens of thousands of designs at International Jewellery fairs such as Basel, Madrid, Macau, Vicenza, Las Vegas, New York, Bangkok, Hong Kong, Dubai, Mumbai.

Sade Is, which can produce all kinds of items with it’s computer added machines and well trained craftsmen, consider it’s customes as it’s friends and invites them to be their first choice in the Mounting Jewellery with it’s wide range of products and commercial power and to share the happiness of success.

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Molla Fenari Mh Nuruosmaniye
Cd Serefefendi Sk No:8a
Fatih - İstanbul / TURKEY
Tel:

+90 212 526 79 68
Fax:

+90 212 514 43 96
E mail : export@sadeis.com.tr
Web:

www.sadeis.com.tr

Sade Is Mounting Dubai;

The Gold Center MezzanineFloor M02 Deira Dubai

Tel: +971 4 235 4314

E mail: dubai@sadeis.com.tr

Sade Is Mounting Antwerp;

Appelmansstraat 25/5 EmpireShopping Center 2018Antwerp – BELGIUM

Tel: +32 3 231 48 65

E mail: antwerp@sadeis.be

ÜRÜNLER / PRODUCTS

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page