HONG KONG SHOW GÜN SAYIYOR

August 3, 2015

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Hong Kong Jewellery and Gem Fair 16-22 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Mücevher İhracatçıları Birliği milli fuar katılım organizasyonu çerçevesinde Türk kuyumculuk ve mücevherat sektöründen çok sayıda firma da Turkish Pavillion’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Hong Kong fuarı için sayılı günler kaldı. 51 ülkeden 3.700 firmanın katılımcı olarak yer alacağı fuarda Türk kuyumculuk ve mücevherat sektöründen firmalar da Mücevher İhracatçıları Birliği’nin Milli Fuar Katılımı organizasyonu çerçevesinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

1983 yılında UBM Asia tarafından ilk defa organize edilen fuar, günümüzde kuyumculuk ve mücevher endüstrisinin en büyük fuarı olma özelliğine sahip. Altın takıdan saate değerli taştan makine ekipmanlarına kadar mücevher endüstrisiyle ilgili her ürün grubundan firmanın yer aldığı fuar dünya mücevher endüstrisinin önümüzdeki dönemde göstereceği performansa ilişkin ipuçları vermesi açısından da büyük önem taşıyor.

 

 Mücevher İhracatçıları Birliğinden Milli Katılım

Mücevher İhracatçıları Birliği’nin milli fuar katılım organizasyonlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu çerçevede Türkiye’den de çok sayıda firma fuarda katılımcı olarak ziyaretçilerini ağırlamayı planlıyor. Bunun dışında Türkiye’den çok sayıda kişi de fuarı ziyaret ediyor. 

 

Organizasyon İki Ayrı Fuar Alanında

Bu dev organizasyon iki ayrı fuar merkezinde gerçekleştirilecek. Asia World Expo’da gerçekleştirilecek olan organizasyonda pırlanta, inci, değerli taşlar ve makine ekipman ile ilgili faaliyet gösteren firmalar 16-20 Eylül 2015 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacakken mücevher firmaları Hong Kong Convention and Exhibition Centre’da 18-22 Eylül tarihlerinde fuarda yer alacaklar.


 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

March 27, 2020

İTO Kuyumculuk Komitesi Başkanı Erhan Hoşhanlı Coronavirus salgının kuyumculuk sektörünü son derece olumsuz etkilediğini belirterek, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha 2 hafta önce yolcu beraberinde 5 kg altı...

March 22, 2020

Mustafa Kamar; "Dünya panik içinde. Müşterilerimiz siparişlerini bile istemiyor. Sektör durma noktasına geldi"

March 22, 2020

Amor Pırlanta; Dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alan Katar’ın başkenti Doha’da mücevher mağazası açıyor.

February 5, 2020

Küresel çapta yaşanan gelişmelerin yatırımcıların güvenli varlıklara yönelmesini beraberinde getirmesiyle yurt içinde gram altının fiyatı geçen yıl 2018'e göre yüzde 33,1 yükselirken, altın mevduatları da ikiye katlan...

February 4, 2020

Bireyler hangi yatırım aracını artırmak istiyorlarsa ona göre değerlendirme yapmalılar. Dolarını bozdurup Bitcoin almış birinin hesabı başka, mevduatını bozdurup Bitcoin almış kişinin hesabı başkadır. Ancak eninde sonunda...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle