FİNALİSTLER SPONSORLARINI BEKLİYOR

December 28, 2016

9. AJUR Mücevher Takı Tasarım Yarışması finalistleri belli oldu. Finale kalan tasarımlar sponsorlar tarafından üretilecek. Gala Gecesi'nde tasarımlar binlerce kişiye sponsor firmaları ile birlikte tanıtılacak. Tasarımlar aynı zamanda medyada da geniş yankı bulacak. 

 

Mücevher İhracatçıları Birliği tarafından bu sene Ajur Mücevher Takı Tasarım Yarışmasının dokuzuncusu düzenlenmektedir. Yarışma başvuruları 2 Aralık itibari ile sona erdi ve tasarımlar jüri tarafından değerlendirildi; Altın ve Mücevher Kategorilerinde yarışacak toplam 20 tasarım finalist olarak seçildi.

 

Yarışmamıza katılan tüm tasarımcılarımıza gösterdikleri ilgi ve emekleri için teşekkür eder, finalist eserlerin sahiplerini tebrik ederiz.
 
Finalist 20 tasarımın üretilmesinden sonra, jürinin yapacağı son değerlendirmenin ardından dereceye giren eserler belirlenecek ve 17 Mart 2017'de ödül töreni düzenlenecektir.

 

Her sene olduğu gibi bu sene de sektörün öncü firmaları bu eserlerin üretilmesi aşamasında söz sahibi olacaklar. Siz de üretim aşamasında sponsor olarak bu önemli organizasyonda rol almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Üretimi gerçekleştirilecek olan tasarımları aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca, tasarım paftalarını Mücevher İhracatçıları Birliği'nin Çemberlitaş Ofisi'nde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
   
İletişim:

Nalan Çatalbaş  (0 530 680 5592)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle