E-Ticaret Sitelerine Ücretsiz Üyelik Fırsatı!

December 1, 2017

Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) Başkanı Ayhan Güner, üyelerinin ürünlerini dünyanın her yerindeki alıcılara ulaştırmak üzere TİM tarafından dünyanın en büyük e-ticaret ağları olan www.alibaba.com, www.kompass.com ve www.turkishexporter.net ile yapılan anlaşmayı desteklediklerini açıkladı. Güner, JTR üyelerinin ödemesi gereken katılım payının yüzde 80’inin TİM, kalan yüzde 20’sinin de JTR tarafından karşılanacağını ve JTR üyelerinin hiçbir üyelik bedeli ödemeden bu sistemlere katılabileceğini bildirdi. 

 

 

 

Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) mücevher ihracatçılarının ürünlerini dünyanın her yerine doğrudan satabilmeleri için dünyanın en büyük e-ticaret ağları ile yapılan anlaşmayı desteklediğini açıkladı. TİM, dünyanın en büyük e-ticaret sistemleriyle anlaşma yaparak TİM üyelerinin aidat bedellerinin yüzde 80’ini karşılayacağını açıkladı. JTR de üyelerinin bu sistemlerden yararlanmak için ödemeleri gereken aidat payının kalan kısmını ödeyecek.

 

JTR üyesi mücevher ihracatçıları bu anlaşma ile www.alibaba.com ve www.kompass.com ile www.turkishexporter.net üzerinden ürünlerini doğrudan dünyanın her yerine satabilecekler. Mücevher ihracatını arttırmak ve katma değeri yükseltmek amacıyla sürekli yeni projeler geliştirdiklerini belirten Mücevher İhracatçıları Birliği (JTR) Başkanı Ayhan Güner, doğrudan satışın da ihracat olduğunu belirterek şunları söyledi:

 

“Daha önce ülkemizi ziyaret eden turistlere yapılan satışların ihracat sayılması gerektiğini belirtmiştik. Buna paralel olarak ülkemizi ziyaret etmese dünyanın her yerindeki insanlar ürettiğimiz ürünleri doğrudan alabilecekler artık. Bu değerli adım için TİM yönetimine ve hükümetimize teşekkür etmek istiyorum. Bu herkes için karlı olacak. Üyelerimiz doğrudan satış yaparak karlılıklarını yükseltecekler. Alıcılar aradaki kademeler kalktığı için daha uygun fiyatla ürün alabilecekler. Bugün insanların e-ticaret ile hemen her türlü alışverişi yaptıklarını biliyoruz, o zaman bu pazardan üyelerimizin de pay alması için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz ve yapacağız.”

 

Güner, sistemden yararlanmak isteyen üyelerin ürünlerinin uluslararası kabul gören kuralları da uygulayacaklarını belirtti. Sistemden yararlanmak isteyen JTR üyelerinin ödemeleri gereken tutarın yüzde 80’i TİM, yüzde 20’lik kısmı JTR tarafından karşılanacak.

 

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle