top of page

İMAM ALTINBAŞ’A YENİ GÖREV


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kuyumculuk Sanayi Meclisi Başkanı İmam Altınbaş yeni dönemde bu görevinin yanı sıra İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi olarak da görev yapacak.

İstanbul Sanayi Odası’nda önümüzdeki 4 yıl boyunca görev yapacak yönetim kurulu ile meclis üyeleri ve meslek komitelerinin seçimleri tamamlandı. 2018 – 2022 dönemine ilişkin yapılan seçimlerde TOBB Kuyumculuk Sanayi Meclisi Başkanı İmam Altınbaş İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyeliği’ne de seçildi.

İlyas Gençoğlu İSO Meclis Üyeliği’ne seçildi

Sektörün önemli isimlerinden Mioro Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Gençoğlu, yeni dönemde TOBB Kuyumculuk Sanayi Meclisi Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi olarak da görev yapacak.

Fatih Kemahlı meslek komitesi başkanı oldu

Gerçekleştirilen seçimlerde Arpaş Kuyumculuk Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kemahlı İSO Demir Dışı Metaller ve Kuyumculuk Komitesi Başkanı olarak seçilirken başkan yardımcılığını Yıldırım Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Birol Yıldırım üstlenecek. Komitede bilirkişi olarak ise sektörün önemli isimlerinden İstor Yönetim Kurulu Üyesi Münir Üçkardeş görev alacak.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page