FUARDA INSTAGRAM VE FACEBOOK’A GİREN KUYUMCULARIN FUAR DAVETİYENİZİ GÖRMESİNİ İSTER MİSİNİZ?

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç yeni ürününüzü Altın Dünyası’nın video stüdyosuna getirip firmanıza özel profesyonel fuar tanıtım davetiyesi hazırlatmak.

 

Artık fuar katılımcısı firmalar Altın Dünyası kreatif ekibi tarafından hazırlanan özel video davetiyeler ile fuar katılımlarını mevcut ve potansiyel müşterilerine prestijli, etkin ve düşük maliyetli bir şekilde duyurabiliyorlar. Sistem nasıl çalışıyor kısaca açıklayalım;

 

VİDEO DAVETİYE NEDİR?

Firma logonuz, fuara özel hazırladığınız koleksiyondan seçilmiş 5 adet ürünün özel çekilmiş videolarınız, fuar salon ve stand numaranız, özel efektler ve müzik kullanılarak hazırlanmış video formatında davetiyelerdir.

 

VİDEO DAVETİYE KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

 

 

1. Fuar süresince CNR Fuar Merkezi ve çevresinde konum bazlı reklam vermek

Facebook ve Instagram konum bazlı reklamları ile, fuar süresinde, CNR Fuar Merkezi’ni de kapsayan 1 km çapındaki alanda sosyal medyaya giren kişiler fuara özel hazırlanan videonuzu görebilir. Üstelik ilgi alanı kuyumculuk, mücevherat olan kişileri de seçebileceğiniz gibi, yaş grubu hatta cinsiyet gibi filtreleme seçenekleri de kullanabilirsiniz. (İpucu; Mücevher İhracatçıları Birliği’nin alım heyeti programında ağırladığı misafirlerin otellerini de hedef konum olarak belirlemenizi tavsiye ederiz!)

 

2. Fuar öncesinde Whatsapp ile mevcut müşterilere davetiye göndermek

Fuardan önce de katılımınızı mevcut müşterilerinize whatsapp’tan göndereceğiniz video davetiyeniz ile duyurabilirsiniz.

 

3. Sosyal medyadan paylaşmak ve reklam vermek

Kendi sosyal medya hesaplarınızdan fuar katılımınızı duyurabileceğiniz gibi binlerce sektörel sosyal medya takipçisi olan Altın Dünyası hesaplarında da videonuzu paylaşabilirsiniz.

 

 

VİDEO NASIL HAZIRLANIR?

Video çekilmesini istediğiniz ürünlerinizi seçip Şerefefendi Sokak’taki stüdyomuza gönderin. 5 adet ürününüz yarım saat içinde teslim edelim. Sonrasında logonuz, fuar salon ve stand numaranızı bize iletmeniz yeterli. Videonuz 1 gün sonra hazır. Yoğunluk durumuna göre süre uzayabileceğinden son dakikaya kalmamanızda fayda var.

 

FİYAT NEDİR?

5 adet story 5 adet de standart ölçüde toplam 10 video hazırlama bedeli 100 USD’dir. Özel talepler ayrıca fiyatlandırılır.

 

 

ALTIN DÜNYASI’NIN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAKİ KUYUMCULARA DA ULAŞABİLİR MİYİM?

Altın Dünyası’nın binlerce sektörel takipçisine reklam ile ulaşmak için hedefli reklam bedeli 100 USD’dir. Kontenjan sayısı sınırlıdır. (5000 adet altında görüntülemede ücret talep edilmez)

 

REFERANSLAR

Zen, Storks, Assos, Ariş, Regold, Gelosia, Hoşgör, Tekin Seyrekoğlu, Yamachi, Il Bernardo referanslarımızdan sadece bazılarıdır.

 

Please reload

Please reload

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

November 11, 2019

1. Turizm Güvenliği Çalıştayı’na katılan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İKO Başkanı Atayık’ın talebi üzerine yer tahsis edilmesi durumunda Kapalıçarşı’ya yeniden Polis Karakolu kurulacağı sözünü verdi. Çalışkan...

September 20, 2019

Brink’s, dünya standartlarındaki güvenli lojistik hizmeti ve üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış olan gelişmiş teknolojili özel çözümleri ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve emniyet konularında 160 yıldır müşt...

September 20, 2019

Çünkü yenilenme sürecini tamamlayan Pandora’ya geriye sadece yeniden doğuşunu kutlamak kalmıştı…

Danimarka merkezli popüler mücevher ve takı markası Pandora’nın 2017’de yakaladığı ivme, son iki yılda yerini sabit bir düşüş...

September 20, 2019

Yaratıcı, farklı, cesur ve ilerleyen kadının markası Kısmet by Milka, 3 sene önce Mykonos’ta açtığı ilk yazlık butiği sonrasında 2019 yılının ilk yeni mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da açtı.

Sezonu, el işçiliğindeki mü...

September 20, 2019

Fuara katıldınız ve bunu fuar süresince CNR Fuar Merkezi’nde Instagram ve Facebook’a giren, kuyumculukla ilgilenen kişilere duyurmak istiyorsunuz. Konum bazlı reklamlar ile artık bu çok kolay. Tek yapmanız gereken birkaç...

September 20, 2019

Tasarımlarında çocukluğumuzun fantastik temalarını ele alan Aisha Baker, yarattığı kendi harikalar diyarında klasik dünya masallarını 21. yüzyıla yeniden uyarlıyor.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde peri masallarının...

Older Posts >

Please reload

Copyright 2016  

Altın Dünyası Yayın Grubu, Yayın Dünyası Yayıncılık Gazetecilik ve Dağıtın Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Sitede yayınlanan haberler ya da her türlü içeriğin, Altın Dünyası'nın izni olmadan kullanılması yasaktır.

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle