top of page

40 Bin Yıllık Yolculuk Altınbaş İle Devam Ediyor


İlhamını yaşamın merkezinden alan, dinginlik ve mutluluk sembolü olan Mandala, Altınbaş’ın modern tasarım çizgisi ile hayat buluyor.

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, yaşamın bütünlüğünü temsil eden, içerisinde enerjiyi saklı tutan ve geçmişten günümüze en önemli sembollerden biri olan ‘Mandala’dan ilham alarak, koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi.


Mandala: Mutluluk Tılsımı

Her koleksiyonunda bir hikâye barındıran Altınbaş, Mandala ile yaşamın merkezindeki mutluluk tılsımının etkileri ile içinde sakladığı enerjiyi üzerimize taşıyor. Yaklaşık 40 bin yıl önce insanların, kendi hayatlarında istedikleri ve diledikleri her şeyi elde etmek için mağara duvarlarına daireler içinde resimler çizmesiyle Mandala’nın yolculuğu başlıyor. Dairesel bir forma sahip olan Mandala’da, daire; bilinci, bütünü, yaşamın devamlılığını, döngüsünü temsil ederken içerisinde yer alan desenler merkezden başlayarak bütünü oluşturuyor. Desenlerin bir ucu bedenimize, aklımıza; diğer ucu ise sonsuza uzanıyor. Bir içe dönüşü temsil eden Mandala’nın yolculuğu, Altınbaş ile devam ediyor. Altınbaş Mandala Koleksiyonu, hayatın karşınıza çıkardığı her seçimde mutluluğu yaşamın bir parçası haline getiriyor.

Mandala çemberleri ışıltıyla parladıkça sonsuzluğa dokunuyor, mükemmele ulaşacağınız her serüvene değeriyle anlam katıyor. 22 ayar altından üretilen; kolye, küpe, yüzük ve bileklikten oluşan parçaların yer aldığı Mandala Koleksiyonu, Altınbaş çatısı altında yaşamın merkezindeki dinginlik ve mutluluğu önemseyenleri bekliyor.


Yaşamın derinliklerindeki mutluluğu temsil eden, 40.000 yıllık geçmişe sahip Mandala’dan ilham alınarak hazırlanan Mandala Koleksiyonu’na tüm Altınbaş mağazaları ve altinbas.com’dan ulaşabilirsiniz.Commenti


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page