top of page

Gelenekselliğin Sınırları Couples Koleksiyonu ile Aşılıyor

Geleneklere meydan okuyan çiftleri hedefleyen Tacori, son koleksiyonu ‘‘Couples’’ ile yenilikçi ve mistik bir yolculuğa çıkıyor.

3,5 mm ve 6mm genişliklerde sunulan Tacori çerçeve setli elmas yüzükler, markaya özel üçlü kesim pırlantayı taşır. Taş, küçük yüzükte doğu-batı olarak yerleştirilebilirken geniş yüzükte dikey olarak yerleştirilebilir

"Couples" koleksiyonu, mücevherlerine modern ve kişiselleştirilmiş bir dokunuş getirerek, geleneksel kalıpları ortadan kaldırıyor.

Tacori'nin tasarım müdürü Nadine Tacorian Arzerounian tarafından fikirleştirilen tasarımlar, çiftlerin gittikçe geleneksel nişan yüzükleri ve erkek yüzükleri yerine trend mücevher yüzükleri tercih etmeleri üzerine Couples koleksiyonu oluşturuldu.

Tek sıralı elmas yüzük, eğim kenarlı elmas yüzük ile eşleştirilebilir.

‘‘Aşkı özgün bir şekilde, kendi tarzlarında ve kendi koşullarında kutlamak isteyen modern çiftlerin geleneksel kategori kurallarından uzaklaştığını gördük. Nişan yüzükleri hem toplumda hem de ürün yelpazemizde hâlâ önemli bir yere sahip, bu gelişen trendi yakalamaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.’’

-Nadine Tacorian Arzerounian-


Tacori, koleksiyonun kampanya görsellerini; özgünlük, bireysellik ve bağlantı temaları ile sürdüreceğini belirtti.


"Couples" farklı genişliklerde ve pırlanta görünümüyle 12 ana stile sahiptir. Stillerin fiyatları 1.190 $ ile 9.990 $ arasında değişmektedir.

Platin ve 18 ayar sarı, pembe ve beyaz altından şekillendirilen koleksiyon, çeşitli kordon genişlikleri ile cila ve saten metal kaplamalarla tasarlanmıştır.

İnsanların bir çift olarak benzersiz tarzlarını ve her bir kişinin bireyselliğini yansıtmak için karıştırmalarına, eşleştirmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanıyan bir koleksiyon yarattıklarını belirten Arzerounian, zaman içinde test edilmiş silüetlerin seçilmesiyle koleksiyonun oluşturulduğunu söyledi.
Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN