top of page

ONKA’NIN IJS’DEN BEKLENTİSİ YÜKSEKONKA Gold; Las Vegas Jewellery Show’dan mutlu ayrıldı ve kendi evinde de başarılı bir fuar geçirmeyi hedefledi. 2 yıl aradan sonra Dünyada yapılan ilk uluslararası fuar olan Las Vegas Jewellery Show’da çok sayıda yeni tasarımı tam puan alan ve önemli siparişler elde eden ONKA Gold; İstanbul’da da aynı başarıyı tekrar etmeyi planlıyor.


Sektörümüzün genç ve dinamik markası ONKA Gold; başarılı takı ihraç eden firmalar listesinin üst sıralarında yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Amerika Las Vegas’ta düzenlenen kuyumculuk fuarına katılan ve oldukça başarılı sonuçlarla ülkemize dönen marka; şimdi İstanbul’da özellikle Arap alıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşmayı arzu ediyor.

ONKA Gold Yöneticileri; pandemi nedeniyle 2 yıldır uluslararası fuarların yapılmadığını ve bu süreçte alıcılarla satıcıların daha çok online iletişim kurduklarını belirterek; kuyum ticaretinde yüz yüze temasın çok önemli olduğunu ve fuarların tekrar böylesi yakın iletişim kurabilmek için harika ortamlar yarattıklarını söylediler.

İJS’den beklentilerinin yüksek olduğunu belirten ONKA Gold Yöneticileri; markalarının çok sayıda yeni modeli Amerika’da tanıttıktan sonra İstanbul’da da tasarım show yapacaklarını dile getirdiler. Çok sayıda Arap müşterilerinin İJS’ye geleceklerini kendilerine söylediklerini belirten firma yetkilileri açıklamalarına şöyle devam ettiler:

“Bizi yıllardır yakından tanıyan sektör mensupları, işimizde ne kadar titiz olduğumuzu, tasarıma verdiğimiz önemi bilirler. Yüksek kaliteyi, özenli satış sonrası hizmeti ve uygun fiyat 3’lemesini ONKA Gold bünyesinde başarılı bir şekilde kombin ediyoruz. İJS’yi özledik. Ümitle bakıyoruz ve beklentimiz üst seviyede. Umarım herşey yolunda gider ve tüm katılımcılar fuardan mutlu ayrılırlar.”

Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page