top of page

Tiffany & Co. ‘Return to Tiffany x Beyoncé’ Koleksiyonunu Tanıttı

Tiffany & Co. Beyoncé'nin RENAISSANCE DÜNYA TURU şerefine hazırlanan ‘Return to Tiffany x Beyoncé’ sınırlı üretim koleksiyonunu tanıttı. Kapsül koleksiyon, mücevher markasının ikonik Return to Tiffany motifini, turun ikonografisi ve ruhuyla birleştirerek yeniden yorumluyor.

Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, 29 Temmuz'da Beyoncé'nin East Rutherford, New Jersey'deki RENAISSANCE WORLD TOUR performansıyla aynı zamana denk gelecek şekilde piyasaya sürüldü.


Koleksiyonun satışından elde edilen kârın yüzde 100’ü, Tiffany & Co., BeyGOOD Vakfı ve Shawn Carter Vakfı arasında devam eden bir ortaklık olan ABOUT LOVE Burs programına bağışlanıyor.


Tiffany’nin sosyal platformu, ABOUT LOVE Burs programı, başlangıcından bu yana 100'den fazla öğrenciye destek sağladı.

Return to Tiffany x Beyoncé koleksiyonunun tanıtımı, Tiffany Atrium'un birinci yıl dönümüne denk geliyor.


Temmuz 2022'de başlatılan platformun misyonu, mücevher ve yaratıcı endüstrilerde tarihsel olarak yeterince temsil edilmeyen topluluklar için profesyonel fırsatları geliştiriyor ve üç temel maddede yansıtılıyor: yaratıcılık, eğitim ve toplum.

Tiffany & Co. daha önce RENAISSANCE Dünya Turu'nun resmi kuyumcusu olarak hizmet verdiğini duyurmuştu, bu da mücevher markasının; Beyoncé'nin oynadığı 2022 "LOSE YOURSELF IN LOVE" kampanyasının doğal bir evrimini işaret ediyor.


En çok Grammy Ödülü kazanan sanatçı, diğer ikonik Tiffany kreasyonlarının yanı sıra özel tasarım Tiffany & Co. mücevherleri ve Tiffany HardWear ve Elsa Peretti mücevherleriyle, tur boyunca sahne aldı.


Fiyat aralığı 275 ila 700 dolar arasında değişen Return to Tiffany x Beyoncé ürünleri, 29 Temmuz'da Amerika Birleşik Devletleri'nde Tiffany.com'da satışa sunuldu.


Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN