top of page

ZENDAYA GEZEGENİNDE BİR BVLGARI GERDANLIĞI78. Venedik Film Festivali’nde gerçekleştirilen Dune filminin galasında, filmin başrol oyuncusu Zendaya, kıyafet ve mücevher tercihiyle adeta ‘Dune’ gezegeninden gelmiş gibi sıradışı ve çarpıcıydı.

Kendine has tarzıyla her katıldığı organizasyonda adından söz ettiren dünyaca ünlü oyuncu Zendaya, geçtiğimiz yıl Bvlgari tarafından mücevherde küresel marka elçisi olarak ilan edilmişti. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen 78. Venedik Film Festivali’ne katılan Zendaya, kendisinin de rol aldığı ve vizyona girmeye hazırlanan ‘Dune’ filminin galasında, ıslak görünümlü deri Balmain elbisesi ve devasa Bvlgari gerdanlığıyla göz kamaştırdı.

Zendaya galada, Bvlgari'nin geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Magnifica yüksek mücevher koleksiyonundan 93.83 karatlık göz alıcı ‘Hypnotic Emerald’ gerdanlığı taktı.


Gerdanlık, Bvlgari tasarımının en ikonik motiflerinden biri olan, pırlanta ve zümrüt kaplı, çenesinde ise 93.83 karatlık bir zümrütün yer aldığı bir yılan şeklinde.


Bvlgari'nin mücevher yaratıcı direktörü Lucia Silvestri, Haziran ayında Telegraph'a “Bu zümrütle ilk kez 2018'de Jaipur'da tanıştım” dedi. "Taşı ilk gördüğümde 98 karattı ve tedarikçiyi yeniden kesmeye ikna etmek için bir yıl harcadım. Şimdi 93 karat, ama mükemmel bir kabaşon: şekil, yüzey, bir sanat eseri.
Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page